Angelina Jolie sa predstavuje v kampani Louis Vuitton CORE VALUES

Angelina Jolie sa predstavuje v kampani Louis Vuitton CORE VALUES

19. júna 2011, Louis Vuitton, Angelina Jolie

Sponzorovanej odkazy:

Angelina Jolie je najnovšou medzi význačnými osobnosťami, ktoré nafotila Annie Leibovitz pre reklamnú kampaň Core Values ​​značky Louis Vuitton.

Fotografie, ktoré sa začnú objavovať v medzinárodných magazínoch od polovice júna, boli vyhotovené v Kambodži – krajine, ku ktorej má herečka úzku citovú väzbu. Prvýkrát navštívila Kambodžu v roku 2000, keď tam šla natáčať svoj film Lara Croft: Tomb Raider, a hneď si zamilovala krásu krajiny, vrelosť a pohostinnosť ich ľudí.

Angelina Jolie sa do Kambodže vrátila už ako veľvyslankyňa dobrej vôle Výboru OSN pre utečencov. Realizovala program osvety o nebezpečenstve nášľapných mín, a z kambodžského sirotinca si odviezla svojho najstaršieho adoptívneho syna Maddoxa. V roku 2005 jej kráľ Norodom Sihamoni udelil kambodžské občianstvo za humanitárnu prácu a úsilie venované záchrane pamiatok, ktoré na území Kambodže odvádza nadácia Maddox Jolie-Pitt Foundation, ktorú herečka založila v roku 2003.

Fotografie z reklamnej kampane Core Values ​​predstavujú Angelinu Jolie sediaci naboso na tradičnej drevenej pramici. Je obklopená bujnou zeleňou bažinatej krajiny provincie Siem Reap. Vedľa Angeliny Jolie je vidieť jej kabela Louis Vuitton Alto z plátna Monogram – obľúbená taška herečky, ktorú vlastní už mnoho rokov. Sloganom je tentoraz veta: „Jedna cesta dokáže zmeniť život. Kambodža, máj 2011. “

Pretože stretnutie s Kambodžou bolo pre ňu skúsenosťou, ktorá jej zmenila život, Angelina Jolie súhlasila s účasťou v kampani pre Louis Vuitton práve v tejto krajine.

Pietro Beccari, výkonný viceprezident spoločnosti Louis Vuitton pre marketing a komunikáciu, uviedol: „Je pre nás veľkou cťou, že sa Angelina Jolie rozhodla byť hviezdou našej kampane Core Values, ktorá je postavená na ústrednom motíve cestovania, ako cesty tela i ducha, pretože je to téma, s ktorou sa dokáže stotožniť. Angelina Jolie je vo všetkých smeroch globálnou hviezdou – nielen vo svojej profesii herečky, ale aj pri jej dlhodobom zapojení do riešenia medzinárodných humanitárnych problémov. “

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky a značky a značkové oblečenie.