V znamení TMG

V znamení TMG

16. júna 2020, TMG, golf, česká značka, polotričko

Sponzorovanej odkazy:

Česká značka golfového oblečenia vsádza na merino vlnu, pretože golf je hrou, kde je okrem techniky a prevedenia veľmi dôležitý aj samotný look hráča. Na dizajn a pohodlie golfistov sa teraz zamerali zakladateľ značky Live Sweaters, Michal Richter a vášnivý golfista, odevný návrhár a krajčír, Tomáš Pospíšil. Spoločne predstavili ** novú značku golfového oblečenia TMG. Pri jej tvorbe stavili hlavne na prémiovú pletenú módu z merino vlny, ktorú golfisti ocenia pre jej funkčnosť aj dizajn.

TMG vzniklo spojením začiatočných písmen zo slov Tomáš, Michal a golf. Merino vlnu zvolili pre jej skvelé vlastnosti. Vlnené vlákno reaguje na telesnú teplotu, a teda v zime dokáže zahriať a v lete chladiť.

Live Sweaters

Zakladateľ značky Live Sweaters, Michal Richter, výstižne popisuje jej hlavné benefity: „Merino vlna je prírodný funkčný materiál, ktorý tým, že dýcha, v zime hreje a v lete chladí. Ďalšie plus je, že nepohlcuje pachy, takže sa nemusí tak často prať. Napriek tomu aj po niekoľkých praniach vyzerá ako nový. Nech je to sveter, vesta, alebo čokoľvek iné z merino vlny, nekupujete si to na jednu sezónu, ale na niekoľko rokov. “

Stála elasticita ku všetkému umožní komfortný pohyb a produkty nemajú tendenciu sa vyťahovať. Oblečenie z merino vlny je schopné odvádzať pot od tela tak, že nepocítite studenú vlhkosť. Vlákna prirodzene odpudzujú prach a nečistoty. To sú ideálne golfové vlastnosti a kolekcia je široká: od pletených viest, cez svetre a polo tričká zo 100% merino vlny extra fine po ďalšie golfové doplnky.

Design Fairway 1

Za dizajnom golfovej módy stojí Tomáš. "Dizajn nových polo tričiek má názov Fairway 1 a vychádza z členitosti a tvarovania golfových jamiek. Samotné logo znázorňuje loptičku v ideálnej pozícii, uprostred ferwaye, po odpale driverom. Zároveň kontrastný diagonálny strih predného dielu pôsobí veľmi lichotivo všetkým typom postáv, teda ideálna záležitosť pre každého golfistu ", vysvetľuje Tomáš Pospíšil.

Ďalšou prednosťou je materiál, merino vlna, pre hru ideálna pletenina, zaručujúca komfort, priedušnosť, odvod potu od tela a nepohlcuje telesný pach. Kolekciu dostanete ako v online v e-shope Live Sweaters , tak aj v showroom Londýnska 38, kde je možné si všetko v pokoji prezrieť a vyskúšať.

Zdroj foto: TMG

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a pánske oblečenie.