Tipy na jarné a letné trendy 2020: priamo pre vás

Tipy na jarné a letné trendy 2020: priamo pre vás

27. mája 2020, trendy, jar, leto, dámske oblečenie, Fashion Arena Prague Outlet

Sponzorovanej odkazy:

Každý z nás má síce osobitý štýl, ale čas od času je dobré sledovať aktuálny módny vývoj a nechať sa ním inšpirovať. Preto vám prinášame prehľad piatich najvýraznejších trendov aktuálnej sezóny jar/leto 2020, ktoré teraz nájdete na pultoch obchodov.

Žiarivé farby

Dosť bolo čiernej a šedej, prichádza čas obliecť sa do farieb. Nebojte sa vniesť do svojho šatníka hravosť a skúsiť si trochu zaexperimentovať. V sýto ružovej, žltej, oranžovej aj modrej tento rok doslova zažiarite! Je na vás pestré oblečenie stále trochu veľa? Oživte svoj look aspoň farebnými doplnkami.

Komfort na prvom mieste

Tenisky, voľné nohavice a mikina sú presne tým, čo by ste najradšej nosili stále? Potom máme dobrú správu, ležérny štýl je tento rok v kurze a vedie nad formálnym oblečením na plnej čiare. Pohodlie teda nebude jarnému a letnému oblečeniu chýbať. Vyskúšať môžete aj zaujímavé kombinácie ležérnych a práve formálnych kúskov oblečenia.

Stavte na doplnky

Ako najjednoduchšie oživiť jednoduchý outfit? Zaujímavým doplnkom! Nechajte vyniknúť originálnu kabelku, klobúk, batoh, opasok alebo napríklad netradičný šperk. Siahnuť môžete po netradičných farbách, materiáloch aj vzoroch. Zároveň sa nemusíte báť, že by výsledný look pôsobil prehnane – jednoduchý zvyšok outfitu celkový dojem utlmí.

Späť do minulosti

Móda sa vždy rada vracia a nie inak je tomu tento rok. Tentoraz budeme spomínať predovšetkým na deväťdesiate roky, a tak môžete zo skrine vytiahnuť svoje kedysi obľúbené traky, zvonové nohavice alebo džísky. Vyvážiť look môžete pomocou kombinácie retro a moderného štýlu.

Na vysokej nohe

Tento rok na jar a v lete si nemusíte lámať hlavu s podpätkami, ale aj tak sa na svet budete môcť pozerať z výšky. A to vďaka teniskám na platformách, ktoré tento rok naozaj vyrástli a stali sa hitom. Platí jednoduché heslo: čím výraznejšie, tým lepšie. Dajte im vyniknúť a skombinujte ich s nohavicami so skrátenou dĺžkou.

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.