Vymeňte denim za farby! Farebné nohavice

Vymeňte denim za farby! Farebné nohavice

6. júla 2011, džínsy, dámske džínsy, dámske nohavice, trendy nohavice, farebné džínsy, farebné nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Svet módy zase tento rok privítal nejaký ten kúsok z rokov minulých, tentoraz sú to farebné džínsy z 80. rokov. Farebné nohavice sú zase späť, ale tentoraz so štipkou moderného štýlu. Odtiene svetlo modré, ružové a červené môžete vidieť na celebritách, modelkách a na všetkých znalcoch módy.

Všetky farby jari

Biela je základ

Biela farba je najhorúcejšou farbou sezóny. Snehobiele džínsy vyzerajú úplne skvostne s tyrkysovou tunikou s potlačou alebo s čiernou blúzkou.

Ťavie krok

Svetlohnedé džínsy sú úplne ideálnou voľbou. Neutrálna farba sa dá jednoducho kombinovať s každou farbou alebo potlačou.

Farba vína

Vo vínových džínsoch sa vrátite o nejaký ten rok späť. Dokonalý retro vzhľad získate vo vyšívanej tunike a doplnky voľte v hippie štýle.

Ružová ako cukrová vata

Sladká ružová si vyžaduje pastelové doplnenie alebo bielu farbu. Outfit dolaďte napríklad dlhými korálkami v bielej alebo tmavo ružovej farbe.

Červené džínsy

Červené džínsy kombinujte s bielym tričkom s potlačou Merilyn Monroe alebo Audrey Hepburn. Skúste tiež kombináciu farieb: červená – zelená alebo červená a modrofialová.

Vyberte si strih

Boot cut sa hodí pre väčšinu typov postavy, ale hlavne pre výrazný zadok a boky. Vo veľkom množstve ale zahltili obchody aj farebné slimky a džínsy cigaretového strihu.

Farby a vek

Farebné džínsy môžu nosiť všetky vekové kategórie. Kým svetlé farby vyzerajú na dvadsaťročných trendy, na starších môžu vyzerať trochu nevkusne. Vyhnite sa tiež primárnym farbám, ako je žiarivá modrá, žltá a červená. Naopak mäkšie farby – červená slivka, dymovo modrá a olivovo zelená farba dokážu lichotiť zrelej postave.

Kombinácia farieb

Pretože sú farebné džínsy výrazné, budú tvoriť stredobod nášho outfitu. Pri výbere je najlepšie nasledovať neutrálne farby – biela, čierna, tmavo modrá, svetlo hnedá a hnedá. Výrazné farby usmerňujte neutrálnymi farbami.

Topánky dodajú šmrnc

Vďaka párovaniu topánok s džínsami môžete získať dramatický alebo romantický vzhľad. Ak je pre vás vaša výška postačujúca skúste mokasíny alebo tenisky vo farbe džínsov. Ak ale chcete „vyrásť cez noc“, obujte si topánky alebo sandále na vysokom podpätku, opäť v rovnakej farbe ako džínsy.

Doplnky

Doplnky tvoria najmenšiu časť nášho outfitu, ale aj najdôležitejšiu. Dbajte na to, aby doplnky ladili.

Zdroj: www.ellamoss.com, www.karmaloop.com, www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.