Ľahšie cestovanie? S novou batožinou Montblanc to ide!

Ľahšie cestovanie? S novou batožinou Montblanc to ide!

17. mája 2020, batožina, kufre, Montblanc,

Sponzorovanej odkazy:

Koronavirová doba nám zakázala cestovanie. Nebude to však navždy a až príde čas, je dobré byť pripravený. Uľahčite si cestovanie s komfortnou batožinou značky Montblanc!

Luxusná značka Montblanc rozširuje svoj sortiment o nové ľahké kufre navrhnuté nielen pre obchodných cestujúcich, ktorí hľadajú funkčné a zároveň elegantné riešenie. S ich batožinou bude vaše cestovanie ešte lepšie.

batožina #MY4810 LIGHTbatožina #MY4810 LIGHT

Kamkoľvek a kedykoľvek

Akákoľvek destinácia, alebo cesta vám otvára možnosti slobody cestovania a dáva príležitosť preskúmať nové perspektívy a svet nezabudnuteľných zážitkov. Kým dovolenka môže osviežiť telo a myseľ, služobné cesty prinášajú nezabudnuteľné pohľady a sľubujú obohacujúce stretnutia.

Popri práci je to tiež o zážitkoch z iných miest, preniknutie do miestnej kultúry a premene každého možného okamihu do dobrodružstva. Pre takéto dobrodružstvo, je nová kolekcia kufrov Montblanc #MY4810 LIGHT ideálnym spoločníkom. Batožina je pevná, má energický a funkčný dizajn s nápadito lesklým povrchom.

Ľahký a komfortný kúsok

Ľahká a efektívna batožina #MY4810 LIGHT je spoľahlivý a nevyhnutný doplnok každého moderného cestovateľa či neohrozeného dobrodruha. Čierny polykarbonátový exteriér sa vyznačuje lemovaným dizajnom a výrazným lesklým povrchom. Kolieska kufra s guľôčkovými ložiskami sú veľmi tiché a môžu sa otáčať okolo svojej osi.

Kufor má nastaviteľnú rukoväť, ktorú si môžete predĺžiť, alebo skrátiť podľa svojej potreby. Kožený povrch rukoväte je príjemný pre pohodlné držanie a pohyb s kufrom. Balenie kufra uľahčujú dve jednoduché priehradky uzatvárateľné zipsom.

detail batožiny #MY4810 LIGHTdetail batožiny #MY4810 LIGHT

Vyberte si z troch veľkostí aj farieb

Či už je to pracovná cesta, víkendový relax, alebo epická púť do vzdialených miest Montblanc ponúka sortiment v troch rôznych veľkostiach, ktoré spĺňajú potreby všetkých typov cestujúcich: kompaktný, kabínový a stredný.

Kompaktné a kabínové veľkosti sú vybavené trojstupňovým systémom rukoväte, zatiaľ čo stredná veľkosť je vybavená dvojstupňovým systémom rukoväte. Každý kufor si môžete zaobstarať s visačkou, ktorá je dostupná v troch farbách (čierna, modrá, červená).

Spoľahlivé a funkčné

Cestovní spoločníci Montblanc zaručujú spoľahlivosť, flexibilitu a vysokú funkčnosť, ktorú obchodný cestujúci a dobrodruhovia očakávajú, aby sa mohli sústrediť na to, čo je skutočne dôležité: znovu spojenie so svetom a nájdenie nových zážitkov.

Novinku dostanete v značkovom Butiku Montblanc, Parížska 98/17, Praha 1, alebo online na Montblanc.com .

Zdroj foto: Montblanc

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii cestovanie a dovolenky.