Louis Vuitton: letná kolekcia Escala 2020

Louis Vuitton: letná kolekcia Escala 2020

9. mája 2020, Louis Vuitton kolekcia Escala leto 2020, Louis Vuitton, Escala 2020, leto 2020

Sponzorovanej odkazy:

Značka Louis Vuitton nezaháľa a už zbrojí na leto 2020. Takmer v plnej poľnej vám týmto predstavuje kolekciu Escala leto 2020. A je to nárez. Celé to je predovšetkým o batike a jej spracovaní.

Batíkový trend prestupuje celým sezónnym šatníkom. Batika je skvelá v oddychový letný deň aj noc – od západu slnka do svitania. Preto ju Louis Vuitton zakomponoval do svojej letnej kolekcie Escala.

Celú kolekciu prelína trojka farebných kompozícií. A tieto tri farebné harmónie sa skladajú do tohtoročného letného šatníka.

Ktoré to sú?

  • gradácie sýtych odtieňov modrej a indiga
  • tradičné farby Shibori, pastelová paleta s blankytnou modrou a odtiene jemných pieskov
  • a tiež variácie teplej ružovej a červenej, ktorá prezrádza inšpiráciu tradičnej folklórnej batiky za pomoci výťažkov z červenej repy a Marini farbiarskej

Ready-to-wear

Tieto tri výrazné farebné témy sa objavujú naprieč celou kolekciou na ready-to-wear oblečení, napríklad na bombery so vzorom Monogram, alebo na jednodielnych plavkách.

Nájdete ich aj na tohtoročnom nevyhnutnom kúsku, ktorým sú šlapky bez podpätku a sandále s viazačkou okolo členku, ale aj na hodinkách. Klobúky a veľké šatky poskytujú dokonalú ochranu pred letným vánkom.

Kožené doplnky

Rozumie sa samo sebou, že kožené doplnky (vrátane kabeliek Neverfull tte, Keepall, Speedy a Néo Noé), majú v tejto batikovanej kolekcii, ktorej poznávacím znamením je svieži a ľahko kombinovateľný štýl, výsostné postavenie.

Ikonické kabelky zdobí gradientný motív, ako keby sa vlny prelievali cez piesok na pláži. Jedna z hviezd kolekcie – kabelka Onthego, sa chváli exkluzívnou výšivkou letných dovolenkových destinácií z celého sveta.

Medzi ktorými nechýba Mykonos, Capri, Forte dei Marmi, Okinawa, Rio de Janeiro, Hawaii, Maui, Phuket a celý rad ďalších. Ponúka sa celkom 25 miest, takže si vyberte svoju najobľúbenejšiu destináciu, noste a majte ju nablízku celé leto.

Letný prázdninový príbeh

Kolekcia LV Escala od svetoznámej značky Louis Vuitton rozpráva krásny, jemný a pútavý príbeh letnej dovolenky pri mori s inšpiráciou v tradičnom japonskom umení Shibori, ktoré spočíva v rozumnom skladaní, uzlovaní a následnom farbení látky. Proste letný sen.

  • Fotografie kolekcie Escale: Hill a Aubrey
  • Styling kolekcie: Marie-Amélie Sauvé

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.