Oslavujte s Air Max: narodeninové designy sú tu!

Oslavujte s Air Max: narodeninové designy sú tu!

7. mája 2020, Nike, Air Max, topánky, obuv, športová obuv, sneakers, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Slávnych modelov topánok je veľa, ale len niektoré môžeme zaradiť medzi tie skutočne ikonické. Model Air Max značky Nike však medzi hŕstku vyvolených bezpochyby patrí. Ľudia po celom svete v ňom chodia už neskutočných tridsaťtri rokov a rozhodne to neznamená, že by jeho sláva upadala. Naopak! Znovu sa dočkal obmenených designov, a to pri príležitosti svojich ďalších narodenín. Čím na Air Max Day Nike prekvapilo a ako Redesign vyzerajú?

Pocta Air Maxu

Nové designy legendárneho modelu Air Max sú vyjadrením pocty tým pôvodným, ktoré vlastne vyšliapali cestičku ku sláve celej značky. Odkazujú zároveň k ich žiarivej budúcnosti. Dôkazom môže byť napríklad model Air Max 2090, ktorý sa celý nesie vo futuristickom duchu. Vďaka nemu si ľahko predstavíme dobu, kedy cestám budú vládnuť elektrické autá poháňané slnečnou energiou, natoľko originálny model je. Oslní farebnou kombináciou bielej a vesmírnej sivej či variantom Lava určenou len pre ženy.

Maskáčová potlač znovu na scéne

Pamätáte si na trend kamuflážových, alebo ak chcete maskáčových potlačí? Nike ich opäť prebúdza k životu a to vďaka redizajnu kultovej camo potlače z topánok Air Max 90 Atmos z roku 2013. Značka tak ukazuje, že narodeninové pretvorené modely môžu odkazovať aj k novším designom. Air Max 90 Duck Camo prichádza hneď v dvoch variantoch. Jedna z nich vyniká invertovanou farebnou kombináciou z pôvodnej topánky, v druhej je maskáčová potlač viditeľná len cez čierny priehlavok, ktorým jemne presvitá.

Zažiarte s metalickými odtieňmi

Jedným z najväčších tohtoročných trendov v oblasti obuvi sú metalické tóny. Ani na ne značka Nike nezabudla a premietla ich do výročných modelov. Vznikli tak topánky Air Max 90 Metallic Pack, ktoré prichádzajú v troch farebných variantoch – gold, rose gold a striebornej. Určené boli pôvodne iba ženám, ale teraz si tieto exkluzívne modely môžu obuť tiež batoľatá. Modely k oslave narodenín Air Maxu môžete zakúpiť vo SNKRS aplikácii a u vybraných predajcov.

Foto: Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.