Tip na darček ku Dňu matiek: rúška v sieťovke

Tip na darček ku Dňu matiek: rúška v sieťovke

4. mája 2020, česká sieťovka, tašky, rúška, dizajnové rúška

Sponzorovanej odkazy:

Deň matiek tento rok pripadá na 10. mája. Typickým darčekom sú kvety a drobné darčeky. Koronavirová pandémia otočila život v Česku naruby a ovplyvňuje aj to, čím deti svoje mamičky obdarujú. Medzi darčekmi sa tak tento rok objavia aj rúška.

Sieťová taška zažíva v poslednej dobe opätovný boom, a nielen na nákupy ju používa stále viac Čechov. Stala sa tiež originálnym a veľmi obľúbeným darčekom. Česi si sieťovky nadeľujú pod stromček, ženy ich dostávajú k narodeninám, Valentínovi a ani Deň matiek nezostáva pozadu.

dizajnové orient rúško za 10 €

dizajnové orient rúško za 10 €

Výber z osemnástich farieb

"Aktuálne vyrábame osemnásť farebných variantov z pružnej bavlny, z pevného bambusu, alebo z umelých vlákien. Zákazníci môžu vyberať hneď z niekoľkých typov – veľmi obľúbená je pružná sieťovka z bavlny, novinkou sú pletené sieťové kabelky a veľkej obľube zákazníkov sa teší aj sieťovaný batoh. Pokiaľ zákazník pre mamičku vyberie typ a farbu sieťovky, môže ju ešte nechať zabaliť do originálneho darčekového balenia. Navyše za každý novo uskutočnený nákup v našom e-shope nad 10 € necháme vyrobiť tri rúška z bavlny pre potrebu. Nákupom sieťovky nám tak zákazníci pomôžu vyrábať ďalšie rúška pre tých, ktorým chýbajú, a zároveň zaobstarajú mamičkám originálny darček, "povedala majiteľka značky Česká sieťovka Karolína Pechová.

dizajnové orient rúško za 10 €

dizajnové orient rúško za 10 €

Deň matiek netradične

Kvôli Koronavirovej pandémii budú tento rok oslavy Dňa matiek prebiehať pravdepodobne len v úzkom rodinnom kruhu, po sieťach, alebo v rúškach. A práve dizajnové rúška môžu byť originálnym darčekom, ktorým môžeme mamičky potešiť. Alebo tiež cool sieťovka, či sieťový batôžtek.

"Samozrejme sa snažíme reagovať na aktuálnu situáciu a vyrábame bavlnené rúška pre potrebu zdarma. Zároveň sme sa rozhodli vyhovieť dopytu našich zákazníkov po kvalitných rúškach. V našom e-shope predávame dizajnové, dvojvrstvové rúška s drôtikom okolo nosa. Vyrábané sú v dielni v Desné v Jizerských horách z vysoko kvalitného a odolného materiálu, ktorý možno samozrejme vyvariť, čo ale nemá vplyv na farbu a jas materiálu, tie sú stále. Za každú kúpenú rúšku získame prostriedky na venovanie jednej rúšky, "uviedla Karolína Pechová.

sieťovka pre maminu za 9 €

sieťovka pre maminu za 9 €

Česká sieťovka

Značku Česká sieťovka založila v roku 2012 Karolína Pechová. Sieťová taška je český vynález, zakladateľka oprášila skoro sto rokov starú tradíciu a v chránených dielňach vyrába sieťové tašky. Šijú sa ručne podľa vlastných registrovaných vzorov a veľká časť sa tiež ručne farbí. V ponuke sú okrem iného sieťovky z bambusového vlákna, hustooké bavlnené sieťovky či sieťovky s vnútorným vreckom, ktoré sú plnohodnotnou náhradou dámskej kabelky.

Macramé sieťová taška za 34 €

Macramé sieťová taška za 34 €

Nielen sieťovky a rúška

V e-shope sú navyše ďalšie „zero waste“ produkty, ako sú potravinové vrecká, alebo bambusová slamky. Ale aj oblečenie so sieťovinou. Karolína Pechová je absolventkou kulturológie na Filozofickej fakulte UK. Pracovala ako hotelová manažérka. Roku 2012 obnovila tradíciu českej sieťovky, ktorých predala už viac ako 800 000 kusov.

Zdroj foto: Ceskasitovka.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky a značky a značkové oblečenie.