Farebná a trendy letná kolekcia Orsay 2011

Farebná a trendy letná kolekcia Orsay 2011

27. júna 2011, Orsay, leto 2011, kolekcia Orsay, oblečenie Orsay, letná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Možno ste, rovnako ako ja, s prichádzajúcim teplým počasím zistili, že vaša letná garderóba má značné trhliny. Väčšina vecí v skrini je obnosená, alebo už vyšla z módy. Možno chýbajú aj aktuálne kúsky na leto 2011, a to celkom zásadne, kvetovaná sukňa, maxi šaty alebo romantická biela blúzka. Je teda na čase tieto nedostatky napraviť a vydať sa pozrieť, čo je v obchodoch nového. Veľkú porciu módy a trendov si pre nás nachystala značka Orsay a na jej kolekciu leto 2011 sa dnes pozrieme.

V letnej kolekcii Orsay nájdeme prehliadku mnohých štýlov. Od tých elegantnejších, cez romantické až po rockerský, či Boho look. Či už je vášmu srdcu najbližší akýkoľvek z nich, nezabudnite ho okoreniť množstvom doplnkov, tie tento rok hrajú v poli módy dôležitú úlohu!

Letná nevyhnutnosť? Kvety!

Kvetinové sukne, šaty, tričká – vidíme ich snáď v každom obchode, a tak zrejme každému došlo, že tento rok hrajú kvety prim. V letnej kolekcii Orsay tak prirodzene tiež nemôže chýbať kvetinový motív a tento symbol ženskosti sa v nej objavuje prevažne na tričkách a blúzkach.

Na vlnách nude farby

Všade sa hovorí o tom, že tento rok hrajú hlavnú úlohu farby, a to čo najvýraznejšie. Trochu sa pritom zabúda na odtieň nude, čiže „nahú“ farbu. Je nemenej trendy a pôsobí veľmi žensky a elegantne. Bola by rozhodne škoda ponechať odtieň nude bez povšimnutia, ale to sa návrhárom Orsay našťastie nestalo. Tejto farbe venovali veľkú pozornosť a vytvorili v nej úžasné romantické šaty, košeľu s volánmi či pohodlné nohavice a šortky.

Nezabudnite na maxišaty

Žiadna kolekcia módnych značiek sa tento rok rozhodne nemôže ukázať bez maxišiat. Obľúbili si ich celebrity, a začínajú sa šíriť aj medzi nami ostatnými. Horúce letné dni, dovolenka pri mori, cesta na kúpalisko – pre všetky tieto príležitosti maxišaty využijete. Ak ale neoplývate dlhými nohami, či vám takto šité šaty proste nesedia, nezúfajte. Pre vás nachystala značka Orsay naozaj široký výber šiat dlhých nad kolená v najrôznejších farbách, s potlačou i bez nej.

Nenechajte si letnú kolekciu značky Orsay ujsť a urobte si radosť letnými trendmi!

Zdroj: www.orsay.net.pl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.