Využitím plastov k ochrane prírody: kolekcia Puma x First Mile

Využitím plastov k ochrane prírody: kolekcia Puma x First Mile

28. apríla 2020, Puma x First Mile, puma, First Mile, obuv tenisky, legíny, bundy, šortky

Sponzorovanej odkazy:

Puma nezaháľa a výsledkom je jej ďalšia cool kolekcia ku koprodukcii s organizáciou First Mile. A je to kolekcia na túto dobu príznačná, pretože je z recyklovaného plastu. Nie je teda len oslavou aktuálne prebehnutého Dňa Zeme, ale avízo k podpore celej prírody a jej ochrany.

Cieľom kolekcie z recyklovaného plastu je vzdelávať verejnosť v oblasti prírody, životného prostredia a viesť celý svet smerom k udržateľnosti. Preto vytvorila značka Puma v spolupráci s First Mile už vo februári 2020 prvú udržateľnú kolekciu z recyklovaných fliaš. A dnes prichádza s ďalšou kolekciou na vlne udržateľnosti s cool jarnými a štýlovými kúskami na šport, ktoré sú inšpirované našou planétou a z recyklovaných plastov.

Druhá udržateľná kolekcia Pumy

Táto kolekcia Puma x First Mile, je určená pre akýkoľvek tréning a skladá sa zo športových topánok, športového oblečenia a doplnkov. Vďaka exkluzívnemu oldschool maskáčovému vzoru a zemitým tónom v kombinácii s jarnými farbami vám táto kolekcia umožní posunúť pohybové aktivity, alebo tréning zase o krok vpred. A vždy pritom vyzerať skvele.

Čo v kolekcii nájdete?

Kolekcia obsahuje

  • kvalitné pevné legíny s vysokým pásom
  • dámske šortky vo sviežej zelenej farbe

  • pánske športové bundy
  • športovú obuv
  • a mnoho ďalšieho

Starať sa o Zem nielen na Deň Zeme

„Deň Zeme je dôležitou pripomienkou toho, že sa musíme starať o našu planétu a neustále pracovať na tom, aby sme znížili dopad našich aktivít na životné prostredie,“ povedal Stefan Seidel, vedúci udržateľnosti pre značku Puma. „Naša stratégia je zameraná na neustále hľadanie udržateľnejších spôsobov výroby materiálov a snahu šetriť našu planétu v súlade s naším heslom forever better.“

Kedy a kde kúsky kúpite?

Druhú športovú kolekciu s názvom Puma x First Mile symbolicky dostanete od sviatku Zeme – teda od 22. apríla 2020 na Puma.com. Vybrané kúsky budú tiež dostupné v A3Sport.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.