Buďte ako Wonder Woman: s Tezenis

Buďte ako Wonder Woman: s Tezenis

5. mája 2020, Tezenis, Wonder Woman, spodná bielizeň, nočná bielizeň, oblečenie na doma

Sponzorovanej odkazy:

Ktorá žena by si, aspoň občas, nechcela pripadať ako Wonder Woman? Silná, neohrozená, sebavedomá, a zároveň nekonečne sexy? A pripadať si tak pri nosení spodnej bielizne je snáď ešte zaujímavejšie a dôležitejšie. Teraz je to možné, a to vďaka novej limitovanej mini kolekcii Tezenis, ktorá práve komiksovú superhrdinku Wonder Woman oslavuje.

Spodná bielizeň pre rebelky

Odvážna, hravá a zábavná, taká je kolekcia Tezenis Wonder Woman! Je jedno, či je vám trinásť alebo tridsať, baviť bude totiž každú ženu, ktorá v sebe skrýva kúsok rebelky. A kúsky spodnej aj nočnej bielizne si užijete aj v prípade, že túto hrdinku z dielne DC Comics nijako nehltáte. Prevedenie kolekcie je totiž skvelé samo o sebe. Či už sa jedná o ikonické logo, pop-artové prvky, alebo farebnú paletu, ktorá dodá každému dňu poriadnu dávku energie. Popri typických farbách červenej a modrej so žltými akcentmi tu nechýba ani čierna, biela a sivá.

Štýlovo a pohodlne

Bielizeň z novej kolekcie Tezenis nielen skvele vyzerá, ale zároveň si každú ženu získa komfortom, ktorý ponúka. Podprsenky aj niekoľko typov brazílskych nohavičiek, ktoré budú vhodné na všetky dni, kedy budete mať chuť na trochu zábavy. V limitovej edícií nájdete aj pyžamá v rôznych dĺžkach, ktoré budú ideálne na nedeľné leňošenie v posteli. Nechýba ani oblečenie na doma, aby ste sa na Wonder Woman mohli premeniť kedykoľvek si oblečiete domáce nohavice a tričko.

Kampaň plná hviezd

Celú kolekciu sprevádza aj veľmi zaujímavá kampaň. V nej sa ikonické superhrdinky premenili na influencerky Alex Sedláčková a Anna Šulcová a tiež moderátorka Monika Leová. Aj ony vpustili Wonder Woman do svojho šatníka a predstavujú presne tie ženy, pre ktorých je mini kolekcia určená – ženy, ktoré sa neboja vyniknúť a ukázať svoju hravú stránku. Kolekciu môžete zakúpiť na e-shope tezenis.com. A pozor, teraz aj s dopravou zdarma!

Foto: Tezenis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.