Trendy kabelky na leto 2011!

Trendy kabelky na leto 2011!

28. júna 2011, kabelky, kabelka, listová kabelka, trendy 2011, tašky

Sponzorovanej odkazy:

V dnešnej dobe sa už žiadna žena bez poriadnej kabelky nezaobíde. Obzvlášť to platí v lete, keď pri sebe neustále musíme mať veľa vecí, ktoré nám v horúcich a sparných dňoch zaisťujú značný komfort – fľašu s vodou, osviežovací sprej na tvár, dezodorant na nohy a mnohé iné maličkosti. Aká kabelka sa ale najlepšie hodí pre tohtoročné leto? Prehľad najviac trendy kabeliek 2011 je tu!

Kabelka musí žiariť!

Iste vám neuniklo, akú dôležitú úlohu hrajú v lete 2011 farby. A hlavne tie výrazné. Platí to samozrejme aj u kabeliek, takže ak v obchode siahnete po ružovej, zelenej, oranžovej či fialovej taške, neurobíte chybu. Skvele sa potom kombinujú s pestrými šatami, sakom či nohavicami. Nebojte sa zaujímavých a nevšedných farebných mixov. Perfektne vyzerajú smaragdové šaty s tmavo fialovou kabelkou, či koralové sako s taškou vo farbe nočnej modrej. Kombinácií je ale oveľa viac, zapojte svoju fantáziu!

Inšpirácia Afrikou

Vplyvy čierneho kontinentu siahajú tento rok v lete hlboko do sveta módy. Nejedná sa ale len o leopardie, zebrie, krokodílie alebo hadie potlače, ktoré sú stálicami už niekoľko sezón a ich sláva stále neutícha, ale i o tribal vzory pripomínajúce štýl afrických domorodcov.

Letná romantika

Na svoje si prídu aj zástankyne ženského a jemného štýlu. Medzi trendmi totiž nechýba kvetinová potlač, ktorú tento rok môžeme vidieť naozaj na všetkom, kabelky nevynímajúc, alebo romantické riasenie a volániky.

Slamené

Tento rok sa rozmohli aj slamené kabelky, a v žiadnom prípade už nepatria iba na pláž, či na kúpalisko. Sú trendy pre každodenné nosenie, v najrôznejších tvaroch a veľkostiach.

Pruhované

Svetoznáma talianska značka Prada svoju kolekciu na jar a leto 2011 založila na prúžkoch a tento trend sa uchytil. Prúžkované kabelky sú pre leto ako stvorené, len si dajte pozor na ich kombinovanie s inými vzormi. Menej je niekedy viac.

Malé a užitočné

Listové kabelky pomaly ale iste vystrkujú obľúbené oversized tašky z módneho výslnia. Pravdou je, že do práce či na výlet sú veľké kabelky predsa len vhodnejšie a praktickejšie, ale na posedenie v reštaurácii, či pri tancovaní na party nám bude listová kabelka skvelým doplnkom, ktorý pojme najnutnejšie veci a nebude nám prekážať.

Zdroj: www.shopstyle.co.uk , Comstock / Thinstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.