H & M konečne odtajnila ďalšiu spoluprácu, tentokrát sa môžete tešiť na Lanvin

H & M konečne odtajnila ďalšiu spoluprácu, tentokrát sa môžete tešiť na Lanvin

18. októbra 2010, Lanvin, H & M, H & M oblečnia, H & M jeseň 2010, Lanvin for H & M, Lanvin pre H & M, Natasha Poly, Alber Elbaz

Sponzorovanej odkazy:

Pred viac ako týždňom začalo H & M na svojom facebooku publikovať videá, ktoré nám mali napovedať, s ktorým slávnym návrhárom či značkou bude táto švédska spoločnosť spolupracovať tentoraz. Avšak videí bolo asi päť a v každom bola celkom iste iná osoba. Prirodzene sa strhla veľká vlna diskusií a domnienok (už samotné prvé video malo popisok „Rozšírili ste tie klebety, alebo ste ich začali?“) A podľa rôznych znamení, hlasu a prízvuku začali nadšenci vyvolávať mená ako Tomas Maier, Carolina Herrera, Alber Elbaz alebo Frida Giannini. Podľa vlastného sledovania môžem povedať, že táto „háemkem“ dobre vymyslená hra „Hádaj, kto to bude?“ niektorých veľmi bavila a niektorí doslova trpeli napätím. Avšak od 9. septembra je už oficiálne jasné, že ďalší, kto spojí svoj talent a um s H & M bude Alber ElbazLanvin.

Iste nemusím príliš zdôrazňovať, že spojenie H & MLanvin je naozaj veľká vec a trúfam si povedať, že po kolekcii od Sonia Rykiel, ktorá ma nijako nenadchla, to bude opäť taká senzácia, ktorá nastala minulý rok s Jimmy Choo. Sám Alber Elbaz sľubuje niečo čisto ženského a ženy sú tiež hlavnou inšpiráciou pre túto kolekciu. Elbaz chce so svojou kolekciou predstaviť H & M i starším ženám, ako sú bežné zákazníčky H & M. Kolekcia bude spájať trendy z minulosti s tými súčasnými. Ako keby ste babičke vytiahli zo skrine šaty, ktoré nosila v mladosti, priniesli si ich domov a prvý, kto si ich oblečie bude vaša matka. Alber sľubuje veľmi živé, veselé farby, vzory, kvety a veľa iných rýdzo ženských prvkov. Ako sám hovorí: „Je to vlastne veľmi veselá kolekcia pre veselých, šťastných ľudí“.

Tvárou kolekcie sa stala modelka Natasha Poly, ktorá je sama z kolekcie tak nadšená, že sa priznala, že si nejaké tie kúsky zaobstará aj pre seba.

Ak vás predchádzajúce riadky potešili, tak ako táto skutočnosť potešila a nadchla mňa, nenecháte ujsť túto veselú kolekciu, 2. novembra 2010 kedy bude oficiálne predstavená. K dostaniu bude celkom v dvadsiatich troch obchodoch po celom svete, a tak dúfajme, že Bratislava bude aspoň jedným z týchto miest.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.