Avantgardný minimalizmus: okuliare ART.09 FRAME

Avantgardný minimalizmus: okuliare ART.09 FRAME

19. apríla 2020, Alexmonhart, ART.09 FRAME, okuliare, dioptrické okuliare, štýlové okuliare, doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Dioptrické okuliare už dávno nie sú len nechceným kúskom na nose pre ľudí s horším zrakom. Naopak, premenili sa vo veľmi vyhľadávaný doplnok, ktorý chce nosiť každý, aj ten, ktorého zrak je úplne v poriadku. Čím to je? Okuliare si totiž s postupom rokov získali veľkú pozornosť dizajnérov a dostali úplne nový vzhľad. Vyzerajú tak skvele, že sa nimi každý look posunie na novú úroveň a dodávajú patričný šmrnc. Rovnako ako okuliare z novej kolekcie ART.09 FRAME!

Alexmonhart: okuliare so štýlom

Okuliare značky Alexmonhart sú unikátne rovnako ako značka sama. Kým výrobky, ktoré ponúka, vynikajú nevšedným štýlom, samotná značka priťahuje pozornosť svojim prístupom a zmýšľaním. Jej tvorcovia, manželia Alexandra Steklík Monhart a Daniel Steklík, totiž neberú okuliare ako spotrebný tovar, ale vidia v nich ďaleko väčšiu hodnotu. A to tak vysokú, že by mali ich výrobky zákazníka prežiť, odovzdávať sa a dediť z generácie na generáciu. Za touto myšlienkou podľa nich stojí aj fakt, že ani jeden z manželov neštudoval módny odbor. Túto skutočnosť napokon berú ako výhodu. Navyše štúdia, ktoré majú za sebou, im v práci tiež pomáhajú – Daniel študoval marketingovú komunikáciu a Alexandra filmovú vedu a francúzsku filológiu.

Oslňte avantgardne

Nová kolekcia značky Alexmonhart zaujme svojou jednoduchosťou. Minimalistický štýl však prelínajú avantgardné prvky, ktoré ju robia jedinečnou a zaujímavou. Okuliare majú štýlový guľatý tvar a rad ďalších prepracovaných detailov. Vybrať si môžete hneď z troch typov acetátových rámov v dvoch veľkostiach. O ich kvalite netreba pochybovať. Vyrobené sú z najkvalitnejšieho acetátu celulózy talianskej značky LA/ES. Kompletované sú ručne a to v Londýne. V balení na vás navyše čakajú tiež 3 páry značkových šošoviek Carl Zeiss. Stačí ich už len zasadiť do rámov a originálny doplnok každého outfitu už vás môže zdobiť. Nakupovať môžete aj z pohodlia domova, a to na www.alexmonhart.com .

Foto: Alexmonhart

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky.