Štyri elementy: Intimissimi kolekcia pre jar a leto 2020

Štyri elementy: Intimissimi kolekcia pre jar a leto 2020

13. apríla 2020, Intimissimi, jar 2020, leto 2020, spodná bielizeň, luxusná bielizeň, nočná bielizeň

Sponzorovanej odkazy:

Rovnováha a harmónia – tieto slová majú svoje miesto v každej dobe a v každom odvetví, módu nevynímajúc. V novej sezóne jar/leto 2020 na ne stavila aj značka spodnej bielizne Intimissimi, ktorá aktuálnu kolekciu prepája štyrmi základnými elementmi, teda ohňom, vzduchom, vodou a Zemou.

Element Krajina

Stojíme pevne na zemi, ale zároveň sa pozeráme do diaľok a snívame o exotických krajoch. Ak vás tento opis vystihuje, potom možno svoju novú spodnú bielizeň pre tohtoročnú jar nájdete v rade Zeme. Inšpirovaná je farbami a vzormi Indie aj centrálnej Afriky a tešiť sa môžete na bielizeň v jemných a hrejivých tónoch, alebo napríklad hodvábne pyžamá.

Element voda

Modrá a námornícky štýl hrajú v novej sezóne dôležitú úlohu a skvele tiež korešpondujú s ďalším živlom – vodou. Kolekcii Intimissimi dodávajú kúsky v rôznych odtieňoch modrej či pruhovanej bielizni hravosť, mladistvosť a vzbudzujú túžbu vydať sa na prechádzku po francúzskom Bretónsku.

Element vzduch

Rad venovaný elementu vzduchu si vzal inšpiráciu prebiehajúcou jarou. To okolo seba môžeme cítiť aj pozorovať vďaka prírode, ktorá sa začína prebúdzať. Vnáša do života romantiku a jemnosť, a presne taká je aj spodná bielizeň z tohto radu. Nechýba kvetinová potlač vrátane exotickej flóry, vyšívaná čipka ani mystické a nadpozemské detaily. Oslniť tak môžete v elegantnom čipkovanom korzete s jemným kvetinovým dekórom aj čiernou bielizňou s nádychom ďalekých krajín.

Na zelenej vlne

Aj Intimissimi sa necháva zviesť na zelenej vlne a svoju ponuku rozširuje o Green Collection, ktorá myslí na trvalo udržateľný rozvoj. Prvá z línií, The Garden Fairy, je vyrobená z recyklovaného vlákna, druhá, Rare Beauty, potom z materiálu Q-Nova by Fulgar s certifikovaným hodvábom. Rad dokazuje, že zvodná a elegantná bielizeň môže byť v súlade s prírodou. Dopĺňa ju tiež kolekcia nočnej bielizne vyrobená z bambusového vlákna.

Foto: Intimissimi

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.