Limitovaná edícia Converse x TheSoloist

Limitovaná edícia Converse x TheSoloist

28. marca 2020, Limitovaní edícia, kolekcia obuvi, kolekcia Converse x TheSoloist, Converse, dizajnér Takahiro

Sponzorovanej odkazy:

Kolaborácia Converse s Thesoloist je novou érou prepojenia komfortu s dizajnom. Táto inovatívna spolupráca s japonským dizajnérom Takahiro priniesla štýlovú a cool kolekciu.

Je to pravdepodobne najodvážnejšie prepracovanie modelu Chuck Taylor. Na legendárnej siluete sa samostatnému dizajnérovi podarilo premietnuť prvky rocku a rebélie.

Limitovaná edícia

Limitky TheSoloist kombinuje technológiu CX pre komfortné nosenie s Takahirovým jedinečným štýlom. Dominantným prvkom je originálna podrážka presahujúca všetky zaužívané konvencie a kontrastné nápisy po boku tenisky.

Converse CX

Technológia Converse CX dbá na maximálny komfort pri nosení svojimi materiálmi, strihom a konštrukciami. Phylonová medzipodošva umožní potrebné natiahnutie pre akýkoľvek dynamický pohyb.

Presvedčte sa sami

Presvedčiť sa exkluzivite obuvi z tejto kolekcie môžete sami. V limitovanej edícii kolekcie Converse x TheSoloist môžete zakúpiť topánky za odporúčanú cenu 140 € za pár obuvi.

Zdroj foto: Converse

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.