Starajte sa o seba aktívne: my vieme ako!

Starajte sa o seba aktívne: my vieme ako!

3. apríla 2020, Nila, šport, športové oblečenie, zdravý životný štýl, fľaše na vodu, škatuľky na jedlo, zdravie, doplnky stravy

Sponzorovanej odkazy:

Zdravý životný štýl je v súčasnej dobe často skloňovanou témou. Netýka sa však len zdravej stravy, ale aj množstva ďalších oblastí ľudského života – pohybu, dodržiavanie pitného režimu, alebo napríklad výbere tej správnej kozmetiky či doplnkov stravy. Možností, ako sa o seba starať, je veľa! Začnite so všetkými ešte dnes, napríklad s e-shopom nila.cz.

Bez pohybu to nepôjde

Ak si chcete zachovať zdravé telo aj ducha, je potrebné zaradiť do svojho režimu pravidelný pohyb. Či už si pre to vyberiete akúkoľvek aktivitu, viac vás bude baviť s tým správnym oblečením. Pre ženy je základom kvalitná športová podprsenka. Ďalej využijete pre väčšinu aktivít pohodlné legíny a tričko. Vďaka nila.cz budete mať navyše pri nákupe istotu, že bolo všetko oblečenie vyrobené za férových pracovných podmienok s ohľadom k prírode.

Krásna vďaka vode

Voda je základom krásnej pleti aj celkového zdravia. S dodržiavaním pitného režimu vám pomôže štýlová fľaša, ktorú môžete mať neustále pri sebe. Môžete si tak strážiť, koľko vody počas dňa vypijete, a tiež sa vyhnete zbytočnému plastu pri nákupe vôd v PET fľašiach.

Jedlo so sebou

Chcete mať prehľad o tom, čo jete a mať istotu nad kvalitou každého pokrmu? Potom je riešením začať si do práce nosiť nielen desiaty, ale aj obedy. K tomu budete potrebovať kvalitné škatuľky. Eco Brotbox je ekologickým, bezpečným a zároveň vkusným variantom. Ponúka škatuľky mnohých veľkostí, ktoré využijete napríklad aj na piknik či na výlet.

Terapia bez chémie

Súhlasíte s tým, že príroda ponúka riešenie pre všetky zdravotné problémy? Značka Biocol Labs áno, a tá začala už v roku 1977 vyvíjať jedinečné terapeutické výrobky. Pre nich všetky ingrediencie pestuje, ručne zbiera aj mieša a zároveň riadi aj všetok výskum a vývoj. Či už vás teda bolí hrdlo, alebo máte ťažkosti s trávením, Biocol Labs pre vás má liek. A prírodný!

Foto: nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii cestovanie a dovolenky, dámske oblečenie, parfémy a kozmetika a značky a značkové oblečenie.