Aké budú plavky Litex 2011?

Aké budú plavky Litex 2011?

4. júla 2011, Litex, pánske plavky, dámske plavky, 2011, bikiny, dvojdielne, jednodielne, tangá

Sponzorovanej odkazy:

Počasie nám už dopraje slnečné a horúce dni, a tak možno nejeden z nás vytiahol zo skrine plavky. Ak ste zistili, že tie vaše už sú trochu vyblednuté, vyťahané alebo dokonca roztrhnuté, je najvyšší čas poobzerať sa po nových. Pri výbere plaviek hrajú dôležitú úlohu nielen farebné kombinácie a vzory, ale predovšetkým dobre sediaci strih a kvalitné materiály. A presne to zaručuje česká firma Litex, ktorej produkty sú vyrábané zo značkových španielskych, francúzskych a talianskych materiálov. Poďme sa teda prejsť letnou kolekciou plaviek Litex 2011.

Dámy, vyberajte!

Ako vyzerajú dámske plavky Litex na leto 2011? Vyberať môžete z nespočetného množstva farieb a vzorov od prúžkov cez leoparda až ku kvetinám. Vašu postavu odhalia dvojdielne plavky, ktoré sa v kolekcii objavujú v mnohých strihoch, takže si na svoje prídu dámy štíhle aj bacuľky. Bikiny, push-up podprsenky, s výstužou i bez – to všetko v kolekcii nájdete. Čo sa týka spodného dielu, u väčšiny z nás asi vedú klasické nohavičky, nechýbajú ale ani sexy tangá. Pre hanblivejšie z nás sú tu aj jednodielne plavky. Vyskúšajte napríklad tie s prestrihmi na bokoch, pripomínajú trendy monokiny. Nechýba ani čierna klasika, ktorá vám vyčarí o číslo štíhlejšiu postavu. Letu ale dominujú výrazné farby, a preto sa nebojte rozžiariť kúpalisko či pláž!

Čo pripravil Litex pre pánov?

Pánske plavky sa v letnej kolekcii 2011 objavujú v troch základných strihoch. Muži si môžu vybrať buď vykrojené plavky, s krátkymi nohavičkami alebo každým rokom obľúbenejšie, a to i u starších pánov, šortky. Veľké množstvo farieb i vzorov je samozrejmosťou, ani páni o ne nie sú ochudobnení.

Pozor na slniečko!

Na pláž či k rybníku ale nemusia byť plavky to najdôležitejšie. O tom, že slniečko môže niekedy aj škodiť, sme sa presvedčili asi všetci. Nezabudnite teda na pokrývku hlavy. Šiltovky môžete vďaka firme Litex zladiť so svojimi plavkami. Prečo sa teda nechrániť pred slnkom a ešte vyzerať štýlovo?

Sezóna kúpania a opaľovania už je definitívne tu a tak s nákupom plaviek neváhajte. Výber trendy kúskov od Litex je široký!

Zdroj: www.litex.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii plavky.