Doplňte svoj look luxusne: s okuliarmi Montblanc!

Doplňte svoj look luxusne: s okuliarmi Montblanc!

31. marca 2020, okuliare, slnečné okuliare, Montblanc, luxusné okuliare, doplnky, jar 2020, leto 2020

Sponzorovanej odkazy:

Slnečné okuliare dávno nie sú len ochranou proti silným letným slnečným lúčom. Stali sa skôr štýlovým doplnkom, ktorý je možné nosiť celoročne. A presne na tento účel skvele poslúžia aj luxusné okuliare nemeckej značky Montblanc, ktorá je synonymom ozajstnej kvality a výnimočnosti. Ktorý z kúskov opatrených symbolom bielej šesťcípej hviezdy, loga spoločnosti, si pre tohtoročnú sezónu jar/leto 2020 zvolíte vy?

Objavte dedičstvo Montblanc

Témou najnovšieho počinu značky Montblanc, kolekcia pre jar a leto 2020, sa stala oslava dedičstva tohto slávneho domu. Tešiť sa tak môžete na perfektnú ukážku rovnováhy medzi remeselným umením a kreativitou a tiež na klasické modely značky, ktoré svojou reinterpretáciou získavajú moderný vzhľad a zároveň si zachovávajú nádych minulosti. Okuliare sú ladené skôr do športového štýlu, dôraz je kladený na slušivé tvary a pozornému oku neuniknú ani sofistikované detaily, ktoré okuliare posúvajú na ďalšiu úroveň.

Okuliare pre každý deň

Veľkou výhodou okuliarov Montblanc je ich nadčasovosť a univerzálnosť. Stanú sa dokonalým doplnkom pre každý deň, príležitosť a tiež pre každého z nás, nech už je náš štýl akýkoľvek. Cieľom okuliarov je splniť všetky požiadavky mestského života a zaručiť tak maximálnu funkčnosť. To zaisťuje ich materiál, ľahký kov, ktorý je inšpirovaný svetom závodenia. Aj keď je športový štýl z okuliarov zrejmý, nemusíte sa báť, že by kvôli nemu stratili na elegancii, naopak! Tvary rámov sú veľmi jemné a čisté a vďaka decentnému zdobeniu a nenápadným vzorom získavajú skutočný punc luxusu.

Vo farbách prírody

V kolekcii nečakajte výrazné a hravé farby, ako by sa možno vzhľadom na obdobie dalo predpokladať. Tóny rámov sú tlmené, zemité a prírodné. Nový rad sa tak nesie v odtieňoch sivej, béžovej, modrej, hnedej, čiernej, ale nájdeme tu aj trendové okuliare v priehľadnom prevedení.

Foto: Montblanc

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky a slnečné okuliare.