Louis Vuitton zbrojí na jar a leto 2020

Louis Vuitton zbrojí na jar a leto 2020

4. apríla 2020, Kolekcia Louis Vuitton, Louis Vuitton, módne doplnky, jar a leto 2020

Sponzorovanej odkazy:

Zábavné, ikonické, univerzálne nositeľné, také sú doplnky pre sezónu jar-leto 2020, ktoré si pre vás prichystala značka Louis Vuitton.

Ich kúsky sa pohrávajú s rôznymi kombináciami mnohých verzií legendárneho vzoru Monogram. Hodvábne doplnky sú využité novým a často príjemne hravým spôsobom a z rôznych uhlov – či už ako na uviazanie okolo pása, na ruky, alebo zápästia, aj tradične ako šatka okolo krku, alebo jednoducho ako ucho tašky.

Kolekcia LV jar a leto 2020

V kolekcii nájdete celú skvadru rôznych prvkov a motívov celkom jednoznačne vlastných práve značke Louis Vuitton. Vzory na mnohých kúskoch sa pohrávajú s kultovým motívom Monogram.

LV Circle

Vzor LV Circle známy z kabelky Dauphine odkazuje na tradíciu a celkové jedinečné know-how značky v oblasti výroby koženého tovaru. Vzor Monogram Confidential (na bandeau, alebo hodvábnej šatke) je kompozíciou reťazí, spôn a malých visiacich zámkov na pozadí Monogram.

Tree of Louis

Ikonický romantický vzor Tree of Louis, ktorý nájdeme na šatke, alebo hodvábnej vreckovke, zobrazuje históriu značky Louis Vuitton formou stromu Monogram rozkvitnutého legendárnymi kabelkami, topánkami a doplnkami, ktoré formovali štýl značky od jej založenia v roku 1854.

Bandeau ABC

V kolekcii sú viditeľné aj ďalšie popartové a umelecké inšpirácie – napríklad na bandeau ABC. Každé písmeno z názvu značky sa tu objavuje ako totemické zviera, alebo postava: L ako leopard, symbol moci; V ako Vivienne, maskot rodinnej značky…

Monogram

Veľmi obľúbený šál Monogram sa v tejto sezóne ponúka v nových neónových a denimových variantoch (ružová, žltá, alebo kombinácia modrej a ružovej). Kontrastné kombinácie vzorov, tvarov a materiálov dávajú každému kusu jedinečnú príťažlivosť.

Party Palm Springs

Náramok Party Palm Springs z teľacej kože s miniatúrnou verziou batohu Louis Vuitton dokonale doplní hodvábne bandeau, ktoré možno nosiť na paži hneď vedľa náramku. Vhodnou kombináciou sú dva ďalšie doplnky: remienok Tie the Knot, alebo puzdro na smartphone Louise.

Pilotky a nanogram

Kolekciu završujú slnečné okuliare pilotky, ktoré dostali pre túto sezónu skla Monogram, a nechýba ani štýlová bižutéria v trendoch tejto sezóny. Nanogram je variant klasického vzoru Monogram určený pre náramky, náušnice a bižutériu do vlasov: sada LV Planet, inšpirovaná módnou prehliadkou pre sezónu jeseň-zima 2019, obsahuje geometrické náušnice – dva spojené malé glóbusy so vzorom LV Circle.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky a značky a značkové oblečenie.