Tilak: v znamení putovania

Tilak: v znamení putovania

29. marca 2020, Tilak, pútnik by Tilak, pánske oblečenie, pánska móda

Sponzorovanej odkazy:

Zaujímavý názov, zaujímavá značka – a hlavne česká značka. Po módnej značke obdiv je to ďalší český zárez v značkových vodách, ktoré sa objavujú na e-shope značkovej módy Queens.cz. Tilak sa orientuje na dámsku ale hlavne, a predovšetkým na pánsku módu, preto páni zbystrite!

Tilak je český výrobca veľmi komfortného outdoorového oblečenia v špičkovej kvalite. Cielia na športovcov a všetkých ľudí, čo sa radi hýbu v outdoore. Značka vznikla v snahe ponúknuť ľuďom maximálnu možnú kvalitu. A to bez kompromisov.

Pútnik by Tilak Raven Hoody

Pútnik by Tilak Raven Hoody

Pútnik by Tilak Raven Hoody je melange tmavo sivá pohodlná mikina ponúkajúca vysoký dvojitý rolák s malým zipsovým vreckom na iPod. Nechýba spodné zipsové vrecko. Materiálom je Polartec® Powerstretch® za 200 €.

Precíznosť až na prvom mieste

Všetko v Tilak začína precízne návrhárskou prípravou, na ktorej sa podiela špičkové dizajnérske štúdio Acronym z Mníchova. Potom nastúpi dôkladná strihová príprava a následne v Tilak venujú mimoriadnu pozornosť kvalite ušitia. Výnimočné vlastnosti používaných materiálov totiž vyžadujú bezchybné spracovanie.

Pútnik by Tilak Knight Pant

Pútnik by Tilak Knight Pant

Pútnik by Tilak Knight Pant sú tmavo olivové pánske nohavice s predným zapínaním na zips. Ponúkajú dve predné vrecká a dve zadné vrecká. Materiálom je Polycotton. Nohavice vyjdú na 140 €.

Kolekcia pútnik by Tilak

V súčasnosti Tilak predstavuje novú kolekciu pútnik by Tilak, na ktorom dizajne sa podieľal Errolson Hugh zo spomínaného štúdia Acronym v Mníchove a spolu s ním aj české dizajnérske štúdio Boa. Kolekcia pútnik by Tilak v kolekcii kombinuje minimalistický dizajn s výnimočnými vlastnosťami najkvalitnejších materiálov, ktoré vyžadujú bezchybné technologické spracovanie.

Pútnik by Tilak Sage Crew

Pútnik by Tilak Sage Crew

Pútnik by Tilak Sage Crew je sveter v melange sivej farbe s logom značky Tilak. Cena je 116 €. Precíznosť a premyslený dizajn zaručili kolekcii obrovský úspech na japonskom trhu. Navyše sú materiály vyrobené v rámci Eco friendly vízie. A my máme veľkú radosť, že aktuálne je kolekcia k dostaniu na Queens.cz.

Nevybrali ste si? Ďalšie cool kúsky nájdete na Queens.cz=666&did=­3] .

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.