Chcete urobiť radosť aj v období pandémie? Máme pre vás riešenie!

Chcete urobiť radosť aj v období pandémie? Máme pre vás riešenie!

24. marca 2020,

Celý svet decimuje pandémia koronavírusu. Nikto nevie, kedy táto nepríjemná situácia skončí. Veľa ľudí prepadá úzkosti a depresii. Aj v tejto ťažkej dobe je nutné myslieť na príjemné veci a snažiť sa našim blízkym urobiť radosť.

Na to, aby ste niekoho potešili, nemusíte porušovať opatrenia vlády a surfovať po obchodoch. Našťastie žijeme v 21. storočí a môžeme využiť výdobytky modernej technológie a nakúpiť cez internet. E-shopy sú s ohľadom na situáciu vo svete tým najlepším riešením, ako si v pokoji a bezpečí zaobstarať nielen potraviny, ale aj darčeky.

Zabaviť deti nemusí byť náročnéZabaviť deti nemusí byť náročné

Máte doma malé deti a už vás nič nenapadá, ako ich zabaviť, keď väčšina škôl a škôlok je zavretá? Pri stolových hrách a kartách dnešné deti dlho neudržíte. A na mobile, či tablete nemôžu byť celý deň. Ak máte doma detí viac, môžete im skúsiť usporiadať domáci karneval. Detské kostýmy na karneval sú na internete a stále bežne ich dostanete. Ak im zaobstaráte kostýmy zvieratiek, môžete si zahrať na zvieratká v lese. Keď malým dievčatkám zakúpite nejaké krásne princezničkové šatôčky, budete mať doma princezné, ktoré sa razom zabavia sami na celé popoludnie.

Medvedík z ruží je pravým dôkazom láskyMedvedík z ruží je pravým dôkazom lásky

Na internete zoženiete darčeky aj pre vekovo staršie „princezné“. Každá žena rada dostáva kvety. A mamičky, ktoré chodia do práce, starajú sa o rodinu, a ešte pomáhajú deťom doháňať školskú látku, si ich obzvlášť zaslúžia. Obrovskú radosť urobí napríklad luxusný medvedík z ruží. V minulom roku začal byť tento spôsob darovanie kvetov populárny a tento rok na Valentína sa z neho stal hotový hit.

Box plný ruží urobí radosť hneď dvakrátBox plný ruží urobí radosť hneď dvakrát

V čase, keď máme obmedzené vychádzanie, nemôžeme s partnerkou zájsť na romantickú večeru vo dvojici, ani ju vziať na víkendový wellness pobyt. Ak si chcete urobiť doma príjemný partnerský večer a poďakovať sa svojej milej za lásku a starostlivosť, ktorú vám venuje, skvelým tipom sú nádherné kvetinové boxy.

Kvetinový box je tvorený ružami, ktoré sú na nerozoznanie od živých kvetov. Okrem okrasnej funkcie a nádhernej vône, majú oproti živým ružiam ďalšiu výhodu. Obdarovaná si bude tento darček dlhodobo užívať v kúpeľni. Stačí pridať jednu, alebo dve ruže do horúcej vane a nechať ich rozpustiť. A domáci relaxačný kúpeľ je pripravený! Kúpeľ v ružiach zanechá pleť mäkkú, hodvábnu a nádherne sviežu.

Kvetinové boxy majú aj ďalšiu významnú výhodu. Väčšinou sú dodávané v balení s exkluzívnym šumivým vínom, a tak po romantickom kúpeli môže váš partnerský večer pokračovať pri poháriku luxusného vína.

Zdroj fotografií: Valentins.sk, Hrackarstvo.eu, Pixabay.com

Autorom článku je Petra Havlíková. Článok nájdete v kategórii doplnky a parfémy a kozmetika.