Pražské outletové centrum Airport: 1. narodeniny

Pražské outletové centrum Airport: 1. narodeniny

27. februára 2020, Premium Outlet Prague Airport, POP, prvé narodeniny, akcie, módna prehliadka, detský kútik, detská zóna, outletové centrum, výstava vozidiel

Sponzorovanej odkazy:

Premium Outlet Prague Airport (POP) oslavuje prvé narodeniny a ako darček si nadeľuje novú ambasádorku, speváčku Daru Rolins, ktorá sa stáva vôbec prvou tvárou POP.

Narodeniny pražského outletového centra si ale užijú aj jeho návštevníci. Počas víkendu 29.2.-1.3.2020 na nich čaká bohatý program, množstvo prekvapení a naozajstných zážitkov.

Čo všetko vás čaká?

Jedným z nich bude sprievod hračiek a rozprávkových postáv hračkárstva Hamleys, do ktorého sa budú môcť zapojiť deti aj ich rodičia. Svoje obľúbené zvieratko z balónikov si budú môcť deti vyrobiť spoločne s balónovým mágom a tešiť sa môžu okrem iného aj na narodeninový sladký popcorn, ktorý bude po celý víkend zadarmo.

detský kútik v POP

detský kútik v POP

Detská zóna

Pre deti všetkých vekových kategórií bude otvorená špeciálna detská zóna Monkey's Gym, kde sa môžu malí návštevníci nielen vyblázniť, ale aj niečo naučiť. Vedená bude školenými inštruktormi a rodičia tak môžu svoje ratolesti v pokoji opustiť a užiť si nákupy a špeciálne ponuky, ktoré POP ponúkne iba počas tohto víkendu. Zároveň sa otvorí aj detský kútik TIME OUT, ktorý ponúkne ďalší priestor pre zábavu a hry.

detský kútik v POP

detský kútik v POP

Engine Classic Cars Gallery

Rodičia si spestria deň nákupu módnou prehliadkou českej značky JK Klett, alebo návštevou rozsiahlej unikátnej automobilovej zbierky Engine Classic Cars Gallery úplne zadarmo.

Do jej stajne patrí 150 automobilov svetových značiek ako je Ferrari, Aston-Martin, Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Citroen, Lancia, BMW, Fiat, alebo Tatra. Súčasťou expozície je aj nemenej unikátna zbierka vozidiel značky Porsche.

uličky POP

uličky POP

Módna prehliadka

V priebehu víkendu sa uskutoční tiež autorská módna prehliadka českej značky JK Klett, ktorá predstaví svoje modely z ready to wear kolekcie, ktorá pristane všetkým vekovým kategóriám a dôraz kladie predovšetkým na atribúty ako je ženskosť, elegancia a harmónia. Na prehliadku sa môžete tešiť v sobotu 29.2 a to rovno trikrát, o 16.00, 17.00 a o 18.00 hod.

POP obchod JK Jitka Klett

POP obchod JK Jitka Klett

Prvá ambasádorka

V rámci svojich prvých narodenín si outletové centrum vybralo a ako darček si nadelilo svoju historicky prvú ambasádorku, ktorou sa stala úspešná česko-slovenská speváčka Dara Rolins.

Premium Outlet Prague Airport

Premium Outlet Prague Airport

"Speváčka Dara Rolins bude vôbec prvou osobnosťou, s ktorou v rámci nášho outlete nadviažeme dlhodobú spoluprácu. Musíme priznať, že sa už teraz tešíme a sme si istí, že nás čaká rok plný vzájomnej podpory, zaujímavých eventov a nových výziev, "vysvetľuje Jakub Dlhý, marketingový riaditeľ Premium Outlet Prague Airport.

Detailné informácie k programu sú k dispozícii na stránkach Premium Outlet Prague Airport pop.cz , alebo na sociálnych sieťach.

Zdroj foto: Premium Outlet Prague Airport

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a ostatné.