Converse Love Dearlessly: vyšperkované tenisky Converse Chuck Taylor

Converse Love Dearlessly: vyšperkované tenisky Converse Chuck Taylor

26. februára 2020, Converse, tenisky, Converse Chuck Taylor, Converse Love Dearlessly

Sponzorovanej odkazy:

Značka Converse spustila globálnu kampaň inšpirovanú oslavami jedinečnosti každého z nás. Kolekcia Chuck Taylor All Star s názvom Love Fearlessly je previazaná s kampaňou, ktorá vyzýva na sebalásku, k sebavyjadreniu a zdieľanie tejto myšlienky s ostatnými.

V rámci tejto kampane prebehne v piatok 28. februára 2020 špeciálna akcia v predajni Converse vo Westfield Chodov (poschodie 0), ktorá sa zmení na kreatívne štúdio s neobmedzenými možnosťami personalizácie ikonických tenisiek nielen z novej kolekcie. Kreatívnu a tvorivú atmosféru môžu návštevníci v spomínaný deň zažiť **medzi 14 ha 19 h.

K dispozícii bude hneď niekoľko možností kreatívneho vyžitia na novo zakúpených modeloch. Na mieste bude možnosť tlače na tričko, alebo ilustrácie na tenisky a plátenky, ktoré bude maľovať naša umelkyňa Klára Tesařová.

K dispozícii budú rôzne ozdoby, nášivky a fixky, ktorými si bude možné popísať tenisky podľa vlastnej fantázie a predstáv o sebaláske.

Návštevníci sa môžu nechať tetovať talentovanou tatérkou Tinou Nezbeda, ktorá má pre všetkých pripravené svoje originálne návrhy. Vyjadrenie sebalásky nebolo nikdy jednoduchšie!

Manifesto video ku kolekcii Love Fearlessly

O Converse

V niektorých ohľadoch nás poznáte. Converse vyrába Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po viac ako jedno storočie a teraz pracuje na vytvorení novej streetovej klasiky. To, čo nosíte sú inšpirované športom, ulicou a kultúrou, Converse to sleduje a redefinuje s vami.

Keď obúvate Converse, vytvárate autentický pouličný štýl, a to jednoducho tým, že ste sami sebou. Nezáleží na tom, či má Chucky na sebe sedemdesiatročná basketbalová legenda na obrázku v knihe, alebo ich vidíme na vás na ulici.

Chucky boli vždy tak nejako na pohodu, práve preto, že ich nosíte vy. Nevieme, akou cestou sa vydáte, ale jedno je isté, že Conversky pôjdu s vami.

Zdroj foto: Converse

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii ostatné, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.