Louis Vuitton x League of Legends

Louis Vuitton x League of Legends

19. februára 2020, Louis Vuitton x League of Legends, Capsule kolekcia, oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

LV oznámilo spoluprácu s League of Legends vrátane vytvorenia Capsule kolekcie – fenomén GAMING.

Louis Vuitton predstavuje svoju tematickú Capsule kolekciu League of Legends, ktorá vznikla v spolupráci so spoločnosťou Riot Games. Túto originálnu Capsule kolekciu navrhol Nicolas Ghesquiere, riaditeľ dámskych kolekcií Louis Vuitton a zaradil do nej odkazy na univerzum League of Legends, rovnako ako jeho osobnú inšpiráciu.

Capsule kolekcia

Kolekcia je druhým činom tohto typu – prvým boli špeciálne Prestige skiny, ktoré Nicolas Ghesquiere navrhol pre herné postavy Qiyana a Senna.

V rámci kolekcie sa predstaví originálne plátno Monogram Louis Vuitton x League of Legends na vybraných modeloch kabeliek z radu New Classics, vrátane Neverfull, Speedy, Boite Chapeau Souple a Bumbag.

Capsule kolekcia predstavuje tiež nový motív Louis Vuitton inšpirovaný legendárnou postavou z League of Legends: Qiyany vrhaciu kruhovú čepeľ, ktorá sa prvýkrát objavila na Prestige Louis Vuitton skinov.

Ikonické doplnky

Kolekcia obsahuje rôzne funkčné materiály vrátane neoprénu, doplnkov aj ikonické športové topánky Louis Vuitton Archlight, členkové topánky Star Trail a najnovší model – poltopánky Beaubourg na platforme.

Pred objednávky capsule kolekcia Louis Vuitton x League of Legends sú možné online na louisvuitton.com on a na ďalších vybraných e-shopoch na celom svete od januára 2020.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.