Nakupovanie v Dubaji

Nakupovanie v Dubaji

25. júna 2011, Nakupovanie v Dubaji, obchody v Dubaji, Dubaj, Dubai, značkové obchody, nákupy, nakupovanie, značkové oblečenie, topánky, obuv, zlato

Sponzorovanej odkazy:

S desiatkami centier a trhovísk, kde zoženiete úplne všetko, od roztomilých hračiek až po najluxusnejšie automobily, je Dubaj tým najlepším miestom k nakupovaniu.

Pretože je v Dubaji veľmi horúco, nájdu zákazníci v klimatizovaných predajných centrách útočisko, a na chvíľu si môžu oddýchnuť od slniečka. Ak Vás omrzia značkové obchody môžete si tu zrelaxovať v kúpeľnom alebo kozmetickom salóne, navštíviť zábavné centrum, alebo si len tak posedieť v kaviarni alebo reštaurácii.

V prípade, že ale znovu zatúžite po slniečku, ale nákupná horúčka sa Vás ešte stále drží, môžete sa premiestniť na preslávené trhovisko, kde zoženiete koberce, textil, zlato, korenie a parfumy. Toto je miesto lákavých cien, a samozrejme aj napodobenín známych značiek a bohužiaľ aj zlodejov, preto si dajte veľký pozor na svoje osobné veci. Nakupovanie v Dubaji bude pre Vás životným zážitkom.

Zlato a šperky

V Al Dhagaya sa nachádza najväčšie trhovisko s viac ako 300 obchodmi so zlatom a diamantovými šperkami. V každej vitríne sa vynímajú skvostné umelecky prepracované šperky. Hlavne sa nebojte zjednávať. Vo väčšine predajných miest si môžete zjednať až o 20% nižšiu cenu.

Lacné značkové oblečenie

Obchody v Dubaji Vás prekvapia značkovým oblečením a obuvou za takmer rozprávkové ceny, je to z toho dôvodu, že oblečenie a topánky, rovnako ako zlato a diamantové šperky, sú oslobodené od dane. Vďaka týmto skvelým cenám a vysokej frekvencii ľudí sa Dubaj stal centrom módy na Blízkom východe.

Nákupný festival v Dubaji

Nákupný festival v Dubaji je udalosť, ktorá sa zvyčajne koná každý rok v zimných mesiacoch. Skvelá zábava, vzrušujúce nákupy, lákavá tombola a pre deti veľa hier, ohňostroj, kultúrne vystúpenia a ešte oveľa viac. Vy ale nemusíte v žiadnom prípade smútiť, že ste zimný nákupný festival prepásli, pretože sa bude opäť konať počas letných prázdnin, a to v júli až v auguste.

Zdroj: Digital Vision / Thinkstock, Hemer / Thinkstock, iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii cestovanie a dovolenky.