Tipy na radosť pre milovaných z Fashion Arena Prague Outlet

Tipy na radosť pre milovaných z Fashion Arena Prague Outlet

6. februára 2020, darček, radosť, Valentín, sviatok zamilovaných

Sponzorovanej odkazy:

V piatok 14. februára môžete ukázať svojmu náprotivku, ako veľmi vám na ňom záleží. Či už sviatok svätého Valentína oslavujete, alebo nie, verte, že darček vášmu partnerovi, alebo partnerke urobí radosť v ktorýkoľvek deň. Tak prečo nie práve vo sviatok zamilovaných? Pripravili sme si pre Vás zopár tipov z najviac navštevovaného pražského outletového centra Fashion Arena Prague Outlet.

Šperk ako symbol lásky

Pre začiatok máme pár tipov pre pánov. Ak premýšľate čo svojej partnerke zaobstarať a čím jej urobiť radosť, tak výberom správneho šperku nič nepokazíte. Ba naopak, budete pozerať akú radosť ním urobíte. Pokiaľ si nie ste istí, ktorý môže byť ten pravý, pozrite sa nenápadne doma, aký štýl šperkov Vaša partnerka nosí. Ak jednoduchý a decentný, alebo výrazný či extravagantný.

Nosí prstienky, náramky , alebo má radšej náušnice a retiazky či prívesky a náhrdelníky. Rozmyslite si či to bude šperk vhodný pre každodenné nosenie, alebo pre zvláštne príležitosti. Prívesok v tvare srdca z obchodu Swarovski na titulnej fotografii bude krásny a symbolický darčekValentínovi.

Módny doplnok pre odvážnych

V prípade, že patríte medzi odvážnejšieho muža a svoju partnerku poznáte ako svoje topánky, môžete jej zaobstarať napríklad štýlový módny doplnok. Zaručene zabodujú lodičky Corso Roma, alebo peňaženka Valentino z obchodu Deliberti. Úsmev žene rozžiari aj kabelka Karl Lagerfeld za krásnu outletovú cenu 308 €.

Darčeky pre neho

Aj napriek tomu, že muži nebývajú tí, ktorí by sv. Valentína slávili, darček ich určite poteší. Typickým pánskym hitom sú hodinky. Muž ich reálne využije v každodennom živote a navyše podporia jeho imidž. Vybrať môžete ako štýlové a elegantné, tak športovú verziu. Ženy majú svojich partnerov takzvane v oku a preto sa nebojte siahnuť po vkusnej obuvi, klobúku, alebo opasku.

Originálny darček aj klasika

Z kategórie originálnych praktických darčekov môžete tiež vybrať cestovnú batožinu, obal na notebook, športové potreby, alebo elektroniku. Klasikou, ktorou nešliapnete vedľa, je parfum. Či už má rád novinky, alebo má svoju obľúbenú vôňu určite vyberiete v obchode The Cosmetics Store. Parfumy si môžete rovno vyskúšať a vybrať ten pravý.

Stále sa bojíte, že nekúpite ten najlepší darček? V tom prípade nie je nič jednoduchšie než kúpiť darčekový poukaz do nákupného centra s ľubovoľnou čiastkou a budete mať istotu, že si Váš partner, alebo partnerka vyberie to, čo najviac chce.

Zdroj foto: Fapo

Sponzorovanej odkazy: