Hity kolekcie Calzedonia, Intimissimi a Tezenis na jar a leto 2020

Hity kolekcie Calzedonia, Intimissimi a Tezenis na jar a leto 2020

21. januára 2020, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, spodná bielizeň, plavky, pančuchy, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Zaujíma vás, aké trendy nás v roku 2020 prevedú svetom plážového oblečenia, spodnej bielizne aj voľno časovej a športovej módy? Potom si nenechajte ujsť novinky značiek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis, ktoré boli predstavené v showroome Stopka za účasti médií, známych influencerov aj celebrít. Nechýbala napríklad Česká Miss 2006 Renata Langmannová, rapperka Sharlota, Zorka Hejdová či Alex Sedláčová. A aké trendy mohli obdivovať?

Plavky a pančuchy Calzedonia

Calzedonia je synonymom dokonalého plážového oblečenia a tiež oslnivého pančuchového tovaru. Tomu budú v novej sezóne vládnuť geometrické a kvetinové vzory aj pestré farby. Zástancov udržateľnej módy potešia originálne legíny. Čo sa týka plaviek, v lete sa zahalíte do exotického štýlu inšpirovaného cestami do ďalekých krajín, baviť budú aj etno a bohémske prvky a chýbať nebude ani námornícky štýl, ktorý sa dočkal modernej podoby.

Zmyselná bielizeň Intimissimi

Pokiaľ si budete chcieť jarné a letné noci oživiť novou spodnou bielizňou, u Intimissimi narazíte na elegantné čipkované kúsky kombinované s efektnými transparentnými detailmi, zavítate do sveta exotických kvetín a baviť vás bude aj námornícke ladenie. Aj tu mysleli návrhári na udržateľnosť a vytvorili tiež Intimissimi Green Collection, ktorá je skvelou eko voľbou.

Mladistvá bielizeň Tezenis

Kým Intimissimi žiari eleganciou, Tezenis ponúka hravejšiu a veselšiu bielizeň. Novú sezónu rozžiari modernými a výraznými potlačami, street štýlom aj námorníckou inšpiráciou. Stále však ponúkne aj zvodné strihy, jemné farby a chýbať nemôže ani tradičná čipka. Jednotlivé kúsky ukazujú netušené kombinácie materiálov, farieb aj strihov a spoľahlivo dodajú dobrú náladu a pozitívnu energiu. Chcete niečo trblietavejšie, aby ste bola skutočne neprehliadnuteľná? Pre Tezenis žiadny problém!

Foto: Calzedonia, Intimissimi, Tezenis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, plavky a spodná bielizeň.