Louis Vuitton: dámska kolekcia jar / leto 2020

Louis Vuitton: dámska kolekcia jar / leto 2020

22. januára 2020, Louis Vuitton, dámska kolekcia, jar / leto 2020

Sponzorovanej odkazy:

Louis Vuitton v týchto dňoch predstavuje svoju novú kampaň na dámsku kolekciu pre sezónu jar / leto 2020, pri ktorej tvorbe bola Nicolasovi Ghesquiere hlavnou inšpiráciou éra Belle Époque.

Romantické, odvážne a vizuálne silné siluety zachytil na snímkach fotograf Collier Schorr v legendárnom londýnskom hoteli Park Lane. Fotografie sú ako séria zachytených okamihov, ktoré v divákovi vzbudzujú napätý pocit očakávania so zatajeným dychom.

Park Lane s Emmou Stone a Zhong Chuxi

Ambasádorka značky Louis Vuitton Emma Stone a čínska herečka Zhong Chuxi sú popri ďalších modelkách hlavnými protagonistkami kampane, ktorá predstavuje unikátnu architektúru hotela v štýle Art Deco, ktorá tvorí ideálne pozadie prezentovanej kolekcie.

Nové kabelky

Rovnako ako módna prehliadka sa aj táto kampaň zameriava na najnovšie modely kabeliek, vrátane novej Vanity z plátna Monogram a najnovšie verzie Dauphine, teraz dostupné v koži Epi, alebo semišovom prevedení.

Realita alebo fikcia?

Snímky odrážajú prístup Colliera Schorr k fotografii ako médiu oscilujúcemu na pomedzí medzi realitou a fikciou. Schorr už fotografoval pre značku Louis Vuitton kampaň pre sezónu jar / leto 2019. Tento krát nadväzuje na svoj charakteristický štýl – viac postáv zachytených v interakcii v izbách a chodbách architektonicky pozoruhodného hotela.

Kde a kedy môžete vidieť?

Kampaň bude mať premiéru vo februárových číslach medzinárodných časopisov. Cyklus krátkych digitálnych filmov bude zverejnený na online kanáloch na webe Louis Vuitton vo februári 2020 so soundtrackom interpretky Sophie, ktorá poskytla hudobný a video doprovod k módnej prehliadke kolekcie jar / leto 2020.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky a módni návrhári.