Kvetinový športový sen: kolekcia Pumy s Tabithou Simmons

Kvetinový športový sen: kolekcia Pumy s Tabithou Simmons

20. januára 2020, Kvetinová kolekcia, nová kolekcia, dámská kolekcia, Puma, Tabitha Simmons, Puma x Tabitha Simmons

Sponzorovanej odkazy:

Globálna športová značka Puma a britská dizajnérka Tabitha Simmons sa prvýkrát spojili a vytvorili dámsku kolekciu plnú kvetov, kvalitných materiálov a nevšedných strihov. Obklopte sa kvetinami s novou dámskou kolekciou Puma x Tabitha Simmons.

Kolekcia Puma x Tabitha Simmons

Londýnska návrhárka Tabitha Simmons opustila svoju kariéru štylistiky a redaktorky Vogue a vytvorila si vlastnú značku obuvi pre ženy. Jej nová kolekcia v spolupráci so značkou Puma spája klasický športový štýl Puma a dotyk jemnej ženskej ruky.

Paleta pastelových farieb v kombinácii s kvetmi ruží, sedmokrások a drobných vážok je skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť pohodlne a zároveň štýlovo.

Cell Stellar x Tabitha Simmons

Kolekcia obsahuje okrem iného novú koženú variantu topánky CELL Stellar x Tabitha Simmons v pieskových tónoch s výraznou gumovou podrážkou.

Ralph Samson x Tabitha Simmons

Do kolekcie patrí aj teniska Ralph Samson x Tabitha Simmons v čiernej farbe z ľahkej nubukovej kože s kvetinovou potlačou.

Doplnky a oblečenie

Kvetinová kolekcia tiež obsahuje štýlové doplnky a oblečenie, ako sú obojstranná kvetinová bunda, praktický mestský batoh a pohodlné teplákové nohavice.

Vybrané produkty z novej a sviežej dámskej kolekcie budú dostupné vo Footshop v priebehu februára 2020 a na Puma.com.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a topánky, obuv.