Láskyplné iskrenie na Valentína: so Swarovskim

Láskyplné iskrenie na Valentína: so Swarovskim

18. januára 2020, šperky, Swarovski, Valentín, Deň svätého Valentína, darčeky, luxusné šperky, luxus

Sponzorovanej odkazy:

Vo vzťahu by to malo vždy trochu iskriť a na svätého Valentína obzvlášť. Na to myslela pri tvorbe kolekcie pre najzamilovanejší deň v roku aj značka Swarovski, ktorá sa nechala inšpirovať iskrami energie. Pretože práve iskrami to vždy začína. A ak neviete, ako iskru zažať znovu, šperky z valentínskej kolekcie by mohli byť tým správnym krokom.

Zamilovaný Swarovski

Ak váhate, čo dať svojej drahej polovičke ako darček na Valentína, šperky budú zaiste tou správnou voľbou. Swarovski do svojej kolekcie na Deň svätého Valentína zakomponoval tie najslávnejšie romantické symboly, ktoré ale predstavuje v novom svetle. Nechýba srdce, symboly nekonečnosti, alebo napríklad lienky, a to všetko v modernom kabáte, vďaka čomu dodajú iskru úplne každému outfitu.

Oslávte svoj príbeh

Iskrou energie, ktorá preskočí v okamihu, to všetko začína vždy. Ale potom už je príbeh lásky len váš, jedinečný a nezabudnuteľný. A práve to Swarovski vo svojej novej kolekcii oslavuje. Aj preto sa tu symboly lásky objavujú v netradičnom, inovátorskom duchu. "Láska je energiou života. Počas týchto najromantickejších chvíľ roka sme chceli ukázať, aká oslňujúca môže byť táto energia, vďaka ktorej sa ľudia cítia žiarivejšie, oslňujúco a milovaní. Ikonické symboly sme pretavili do štýlových šperkov, ktorých poslaním je dotknúť sa sŕdc po celom svete, "hovorí kreatívna riaditeľka spoločnosti Swarovski Nathalie Colin.

Aký motív je ten váš?

Valentínska kolekcia Swarovski je tak rôznorodá, že si z nej vyberie každý. Záleží na vás, či dáte prednosť symbolu nekonečna a vyberiete si z mnohých rôznych veľkostí a foriem, alebo či vás uchváti tradičné srdce, najčistejšie vyjadrenie pravej lásky. A ak si potrpíte na originalitu, môžete sa zamilovať do asymetrických náušníc tvorených spojenými kruhmi či manžetového náramku Infinity v odtieňoch lešteného zlata.

Foto: Swarovski

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.