V hlavnej úlohe čipka: zmyselná a romantická spodná bielizeň

V hlavnej úlohe čipka: zmyselná a romantická spodná bielizeň

14. januára 2020, dámska spodná bielizeň, čipka, krajková bielizeň, Kik

Sponzorovanej odkazy:

Kik nájdete novú kolekciu dámskej čipkovej bielizne a je úžasná. Čipka je jemnosť, neha, romantika aj dravosť. Čipka ako taká dodáva nášmu oblečeniu dotyk zmyselnosti. Pokiaľ ide o spodnú bielizeň platí to hneď dvojnásobne. V správne sadnúcej dámskej spodnej bielizni sa žena cíti jedinečne a sebavedome.

Čipkovaná dámska spodná bielizeň je nielen praktická, ale aj krásna. Preto je ponuka na trhu naozaj veľká. V podstate samotná čipka bola vždy znakom pôvabu a luxusu a nikdy nevyjde z módy. V dnešnej dobe si peknú čipkovanú bielizeň môže zaobstarať každá z nás. Pôsobí krásne na každej žene a na oplátku aj ženy sa v nich cítia neodolateľné.

Čipkované nohavičky

Napríklad kategória čipkovaných nohavičiek je plná krásnych kúskov s čipkou. Vyberať môžete najrôznejšie farby, materiály ale aj štýly ako je obľúbený strih tangá, string nohavičky, alebo klasické nohavičky, ale napríklad aj šortky, ktoré v Kik zaobstaráte vo farbe bordóovej za 4 € a zladiť ju s krásnou bordovou podprsenkou lemovanou čiernou čipkou bude perfektný výber. Kvalitné čipkované nohavičky sa príjemne nosia a sú pekné.

Košieľky

Romantickú dušu iste potešia najrôznejšie čipky či farebné motívy, ktorými sú niektoré košieľky ozdobené. Rovnako tak si ale vyberie žena, ktorá dáva prednosť jednoduchosti. Ponuka je bohatá aj čo sa týka materiálu. Dámske košieľky sú ozdobené najrôznejšími páskami či ozdobami. Napríklad čierna košieľka s čipkovanou podprsenkou a priesvitným spodným dielom je zdobená červeným lemom a košíčky zdobia decentné červené mašličky. Nesmie chýbať ani vykrojenie či výstrih.

Podprsenky

Pri výbere podprseniek a spodnej bielizne by celkovo nemala mať fantázia prekážky. Nejde len o to, aby vám podprsenka zabezpečila vhodný tvar, ale aby ste sa v nej hlavne dobre cítili. V Kik si vyberie drsňáčka, ktorá tiahne k čiernej bielizni, rovnako tak ako jemná romantická duša.

Vyberajte z najrôznejších farieb, tvarov aj štýlov. Sú tu napríklad klasické praktické podprsenky, rovnako tak kúsky ktoré sú čipkované a veľmi provokatívne v prevedení Push-up, vystužené, bezšvíkové, nevystužené, s kosticami, alebo bez kostíc, korzetové a braletky. Vybrať si môže aj žena plnších tvarov. Napríklad úžasnú bordovú čipkovú podprsenku za 6 € zladíte s nohavičkami za 3 € a keď ich doplníte ľahkým čiernym županom budete sa cítiť dokonale krásna.

Zdroj a foto: Kik

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Mischa Pavlačková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a spodná bielizeň.