Štýlovka od Pumy a Seleny Gomez

Štýlovka od Pumy a Seleny Gomez

8. januára 2020, Puma, Puma x Selena Gomez, Selena Gomez, športové oblečenie, obuv, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

V decembri uzrela svetlo sveta v poradí tretia kolekcia vzniknutá spoluprácou svetového gigantu v oblasti športového oblečenia Pumy a speváčky Seleny Gomez. Rovnako ako ich predchádzajúce počiny aj tento žiari sebavedomím a bude ideálnou voľbou pre všemožné voľno časové aktivity v zimnom období.

Puma x Selena Gomez

V mnohom je najnovšia kolekcia tohto dua podobná tým predchádzajúcim. Selena si dala záležať predovšetkým na tom, aby bola kolekcia pohodlná, ale zároveň dokázala oslniť svojím vkusom a štýlom. Samozrejmosťou je voľba kvalitných a komfortných materiálov, ktoré sa premietli ako do obuvi, tak aj do samotného oblečenia. „Chcela som, aby mala kolekcia charakter,“ hovorí mladá speváčka. S nemeckou značkou Puma sa tak zamerali na kúsky, ktoré akoby vypadli z prostredia stredoškolskej telocvične. Zároveň do kolekcie Selena premietla aj veľký kus seba, lebo aj ona sama vyhľadáva skôr neutrálne tóny, pohodlie a univerzálne kúsky.

Nahliadnite do knižnice

Kampaň ku kolekcii Puma x Selena Gomez nás privádza do prostredia knižnice, kde speváčka pózuje pri zaplnených policiach. Už samotné fotky majú ukázať na ľahkú nositeľnosť a kombinovateľnosť jednotlivých kúskov, čo bolo hlavným cieľom tvorcov. Aj preto sa v kolekcii objavujú pretvorené populárne kúsky značky Puma, ako sú topánky SG Quilted Runner či ikonické CALI v decentných béžových tónoch. Ďalej tu nechýbajú športové legíny, trendové crop mikiny s grafickými detailmi ani celý rad doplnkov, ako sú čiapky, alebo batohy. "Už pri promo fotkách som premýšľala, ako zabezpečiť, aby boli outfity pre ostatných čo najjednoduchšie na pretvorenie? Ako dodať čo najviac univerzálnosti do kombinácií? "Zveruje sa speváčka so svojimi myšlienkami. Kľúčom teda bolo, aby jednotlivé kúsky nevyžadovali veľa premýšľania a boli prispôsobené k príjemnému noseniu. A to sa zdá, podarilo. Máte rovnaký pocit? Potom kolekciu nakúpte na puma.com a v Urban Store.

Foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a topánky, obuv.