Žite na vysokej nohe / Trendy platformy

Žite na vysokej nohe / Trendy platformy

1. júla 2011, topánky na platforme, vysoké podpätky, dámske topánky, topánky na podpätku, letné topánky, platformy, topánky, obuv, trendy 2011, lodičky, klin

Sponzorovanej odkazy:

Návrhári nedajú v posledných rokoch dámskym nohám odpočinúť. Podpätky sa objavovali čoraz vyššie, ale im to zrejme stále nestačilo. U ihiel a klínkov sa tak začali objavovať platformy, a návrhári tak topánky posunuli takmer do nebeských výšin. Akokoľvek sa takto vysoká obuv môže zdať až prehnaná, a určite nepohodlná, stala sa trendom a ak chcete držať krok s módou, nevyhnete sa im. Najviac si tento trend obľúbili hviezdy Hollywoodu a na červenom koberci ich vídame pravidelne. Ich najväčšou fanúšičkou je Victoria Beckham, ktorá si ich neodpustí ani v pokročilom štádiu tehotenstva.

Platformy ku všetkému!

Ak riešite problém, že nemáte k čomu platformy obuť, upokojím vás. Rovnako ako „obyčajné“ lodičky sa dajú skombinovať so všetkým! Oblečte si tielko, tesné džínsy a koženú bundičku, na nohy obujte čierne platformy sa pripináčikmi a môžete ísť na ulicu ako drsná rockerka. Pre romantičky je tu variant kvetovanej sukne, pastelovej blúzky a topánky na kline (samozrejme i s nevyhnutnou platformou). Skôr než problém k čomu platformy nosiť, je podstatnejšie kam v nich vyjsť. Jedna prechádzka po námestí vydláždené dlažobnými kockami vás totiž môže stať nielen zlomený opätok, ale aj vyvrtnutý členok a možno aj hanbu v podobe pádu. Radšej si teda v topánkach vyjdite do baru alebo reštaurácie, kde v nich môžete robiť parádu a ešte pri tom pohodlne sedieť.

Klin či ihly?

Podľa najnovších trendov je úplne jedno, či platforma dopĺňa lodičky či topánky na kline. Ihly sú sexy a klínok zase značne pohodlnejší, záleží teda na vás, čomu dávate prednosť a čo ste ochotná vášmu looku obetovať.

Hoci sú balerínky nesmierne pohodlné, pravdou je, že muži sa otočia skôr za podpätkami. Tie vám tiež vykúzlia príťažlivé a oveľa dlhšie nohy ako v skutočnosti máte (platí to do určitej miery aj o kline), čo tiež iné topánky nevedia. Preto sa občas oplatí zaťať zuby a vydržať niekoľko pľuzgierov, všetko sa vám vráti v podobe obdivných mužských pohľadov. S vysokými podpätkami a platformami tak porastie aj vaše sebavedomie!

Zdroje: www.babyphat.com, www.infinityshoes.com, www.karmaloop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.