Puma a Ader Error: krása v nedokonalosti

Puma a Ader Error: krása v nedokonalosti

27. decembra 2019, Puma, Ader Error, športové oblečenie, topánky, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Športová značka PUMA sa vždy snaží dodávať svojim kolekciám šťavu. A často si k tomu priberá na pomoc ďalšie značky, aby spoločne vytvorili niečo nečakané, originálne a pútavé. Zatiaľ poslednou značkou, ktorá sa do kolaborácie s nemeckým gigantom pustila, je kórejská značka Ader Error. Výsledkom je kolekcia „Under Creativity“, ktorá v sebe mieša rôzne štýly a vplyvy a odhaľuje krásu denných maličkostí.

Puma x Ader Error

Ak je vám značka Ader Error zatiaľ neznáma, nebude to trvať dlho. Pochádza z Kórey, kde vznikla v roku 2014 a stala sa doslova hitom. Jej cieľom bolo založiť svoju tvorbu na jednoduchosti, a tak si tvorcovia začali všímať detailov obyčajného každodenného života, ktorých si my ostatní už takmer nevšímame. Rovnakú myšlienku preniesla značka aj do spolupráce s pumou, spoločne ju rozvinuli a našli krásu v nedokonalosti.

Koktejl štýlov

Kolekcia „Under Creativity“ priťahuje pozornosť predovšetkým mixom rôznych štýlov, kombinácií rozmanitých subkultúr aj futuristickými prvkami. Sami tvorcovia ju opisujú ako „under construction“, teda kolekciu, ktorá nepozná hranice medzi minulosťou a budúcnosťou. Športové oblečenie je tu predstavované tak, ako ho často nevídame – s kontrastným prešívaním, výraznými farbami, priznanými visačkami či expresívnymi prvkami. Tešiť sa môžete na rad obsahujúci vetrovky aj perové zimné bundy, s ktorými prejdete zimou vo veľkom štýle. Nechýbajú svetre, topy ani štýlové nohavice, všetko nositeľné, ale pútajúce pozornosť.

Ikonické tenisky

Ak čakáte, že kolekcia Under Creativity prinesie aj obmenené siluety ikonických modelov topánok, nepleťte sa. Jasnými farbami a netradičnými farebnými kombináciami sa rozžiarili modely ako Puma Roma, RS 9.8. a Puma Cell Alien. Pohľady priťahujú aj svojimi výraznými švami a „futro lookom“, ktorým nás bavia aj ďalšie doplnky kolekcie. Ak vás niektorý kúsok zaujal natoľko, že si ho prajete mať v šatníku, môžete si pre neho zájsť do Footshop, Queens, Fresh Labels či na puma.com.

Foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a topánky, obuv.