Čaro Vianoc: Nalaďte sa sviatočne a vianočne so Swarovskim

Čaro Vianoc: Nalaďte sa sviatočne a vianočne so Swarovskim

19. decembra 2019, šperky, Swarovski, Vianoce, sviatky

Sponzorovanej odkazy:

Trblietanie a lesk k Vianociam neodmysliteľne patrí. Ale blýskať sa nemusí len vaša sviatočná výzdoba, šaty, alebo napríklad gule na vianočnom stromčeku. Žiaru sviatkov najlepšie dozdobia šperky. A ak budú od značky Swarovski, je istota, že sa budú trblietať naozaj dokonale. Siahnuť môžete po niektorom z kúskov novej kolekcie Naughty or Nice, vďaka ktorej sa budete cítiť úplne mimoriadne.

Zlá, alebo dobrá?

Či už ste boli tento rok počas roku iba dobrí, alebo máte ten vrúbok, na Ježiškovom zozname si určite prajete byť. A ak by vám pod stromček nadelil šperky Swarovski, iste by ste sa nehnevali. Nová kolekcia Naughty or Nice je totiž oslavou všestrannosti modernej ženy a šperky, doplnky či hodinky dodajú vášmu vzhľadu vianočné trblietanie po celý rok.

Odmeňte sa

Ak máte pocit, že vás pod stromčekom škatuľka so šperkom určite čakať nebude, nie je dôvod sa neodmeniť sama. Doprajte si jedinečný pocit mimoriadnosti a urobte si radosť z dokonalých šperkov. "Sviatky sú výnimočné dni v roku, kedy sa spoločne stretávame, strojíte sa a dávame si darčeky. Sú tiež skvelou výhovorkou pre to, aby ste si mohli urobiť radosť tými neodolateľnými skvostami, ktoré máte na svojom zozname želaní celý rok! V tejto sezóne chceme oslavovať štýlovo sa trblietavými modelmi, ktoré odrážajú kúzlo Vianoc a vytvárajú žiarivé chvíle pre všetkých, "hovorí kreatívna riaditeľka spoločnosti Swarovski Nathalie Colin.

Vo farbách Vianoc

Šperky z novej kolekcie korešpondujú s najkrajším obdobím roka. Rozžiari váš outfit tmavozelenými, modrými aj fialovými tónmi zasadenými do sviatočnej zlatej či striebornej. Každý v kolekcii objaví niečo pre seba, jej súčasťou sú univerzálne šperky, doplnky aj trblietavé darčekové sady. Farebná paleta hýri explóziami tmavo zelených, modrých a fialových odtieňov, ktoré svojim kontrastom vyvažujú módne tvary v zlatých a strieborných farbách.

Foto: Swarovski

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.