Cool šaty Pavla Berkyho a Kristíny Nemčkové: novinka, ktorá neomrzí

Cool šaty Pavla Berkyho a Kristíny Nemčkové: novinka, ktorá neomrzí

12. decembra 2019, Pavel Berky, Kristína Nemčková, šaty, návrhár, MasterChef

Sponzorovanej odkazy:

Šaty vzniknuté spoluprácou módneho návrhára s víťazkou kuchárskej súťaže MasterChef Česko – znie to trochu zvláštne, že? Lenže z týchto šiat sa stal hit, ktorý sa vypredal za neuveriteľných 48 hodín. A tak sa jednorazová spolupráca razom premenila v limitovanú edíciu šiat Upgrade KNPB a vznikli tiež nové priateľstvá.

Pavel Berky a kuchárka

Asi si hovoríte, čo za týmto neobvyklým úspechom stojí a ako to všetko vlastne so šatami inšpirovanými gastronómiou začalo. "Kristína za mnou prišla s prosbou o vytvorenie netradičného módneho kúsku na mieru, s ktorým by sa mohla prezentovať v rámci svojich degustácií, prednášok alebo prezentácií. Priala si do šiat premietnuť jej lásku k vareniu a zároveň sa v nich cítiť dobre aj mimo kuchyňu. Bola to pre mňa veľká výzva, ale tie ja mám rád, takže som do toho išiel, "opisuje začiatok spolupráce Pavel Berky. Kristína bola následne zo šiat tak nadšená, že sa spolu s návrhárom rozhodli dať ich do predaja v limitovanom počte 20 kusov.

Pohodlné, trendové a čierne

Kristína mala od začiatku ohľadom šiat pomerne jasné požiadavky. Vyžadovala, aby boli pohodlné, ležérne, a aby v sebe premietali ako aktuálne trendy, tak aj prvky gastronómie, ktorá je jej blízka. Zároveň museli byť nekrčivé a jasne daná bola aj farba, kuchárkina obľúbená čierna. "Potrebovala som pohodlné a praktické šaty, ktoré by harmonizovali s mojou veľkou vášňou, varením. Pavlovu tvorbu som už poznala, takže som nešla úplne do neznáma, ale výsledok prekonal všetky moje očakávania. Som zo šiat nadšená a odišla som v nich hneď na prvú konferenciu, ktorá ma čakala, "usmieva sa Kristína. Pavel Berky so svojím návrhom sa viac než trafil do Kristíninho vkusu a športovo elegantné šaty s veľkými vreckami a dlhým opaskom ju nadchli. Aj preto sa do budúcnosti môžeme tešiť na ďalšiu limitovanú edíciu Pavel Berky x Kristína Němčková!

Foto: Pavel Berky

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.