Trendy farby leta 2011: Korálová vs. Lososová

Trendy farby leta 2011: Korálová vs. Lososová

21. júna 2011, trendy, farby, fashion trends, módne trendy, farby leta 2011, leto 2011

Sponzorovanej odkazy:

Pre každé ročné obdobie máme iné farebné stálice. Všeobecne platí, že pre jeseň a zimu vyberáme farby temnejšie a zemitejšie ako šedá, čierna, biela, hnedá alebo staroružová, na jar a v lete zas hýrime pastelovými a výraznými farbami, ako je žltá, červená, ružová či tyrkysovo modrá. Zakaždým sa však objaví pár farieb, ktoré sú skoro novinkou, alebo povedzme nie tak bežne k videniu. Už minulý rok mi kamarátka pri pravidelnom preskúmavaní regálov a vešiakov v našich obľúbených butikov hovorila, ako strašne si zamilovala koralovú farbu, ale bohužiaľ minulý rok koralová ešte nebola farbou leta numero uno, a tak sa naše momenty strávené v obchodoch premenili na honbu za koralom, či ešte lepšie diskusií o tom, či toto je naozaj korálová, pretože mi skôr pripadala tehlovo červená, jej oranžová a nakoniec do toho prišla ešte lososová, o tej sme však mali obidve úplne jasno. Či už rozdiel medzi týmito odtieňmi riešite, alebo ste schopní vidieť, jedno je jasné, sú to hitovky tohtoročného leta a navyše sa dajú krásne kombinovať.

Festival v plnom prúde

Hneď prvý set ma dostáva svojou jednoduchosťou (tým pádom aj dostupnosťou), zároveň je však tiež veľmi efektný. Koralové úzke nohavice sú perfektné v kombinácii s ostro žltým tričkom s vtipnou potlačou žirafy. Na nôžky semišové lodičky na platforme s otvorenou špičkou, cez rameno stredne veľkú kabelku ako inak než vo farbe koralu, orientálno ladené náramky okolo zápästia a hudobný festival pre vás môže začať.

Ukážte sa v meste i na riviére!

Ako vidíte, tento set kombinuje ako koralovú, tak aj lososovú farbu a všetko do seba krásne zapadá a ladí. Lososový top skombinujte so svetlou do áčka strihanou sukňou, obujte sa do koralových semišových sandálok a môžete vyraziť. Samozrejme sa nesmie zabudnúť na doplnky, ako je náramok, náušnice či malinká kabelka. Ak si takto budete chcieť vyraziť napríklad na prímorskú riviéru, službu vám preukáže aj farebne zladený slamáčik.

Kafé s kamoškou

Máte schôdzku s kamarátkou vo vašej obľúbenej kaviarni? To chce niečo pohodlného a jednoduchého, čo sa hodí perfektne do mestskej džungle. Puzdrová koralová sukňa ide tentoraz ruka v ruke s čiernym topom a čiernymi doplnkami, ako sú ploché sandále, veľká kabelka, do ktorej sa vojde všetko potrebné a veľké čierne okuliare.

Na obchodnú schôdzku

Lososová a koralová sa však dá využiť aj pri formálnejších príležitostiach, akými sú napríklad obchodné schôdzky či pracovné večere, stačí len zvoliť správny kus a pekne ho skombinovať. Tak, ako napríklad vidíte na nasledujúcom obrázku. Splývavú blúzku s hlbokým výstrihom do V so širokým lemom v oblasti bruška som skombinovala s čiernymi nohavicami voľnými v oblasti bokov a zadočku, ktoré sa postupne nadol zužujú. Vysoké, čierne podpätky sú samozrejmosťou, nechýba ani rozkošná ale dravá kabelka, ktorá kombinuje ako lososovú, tak aj čiernu, ktoré môžete vidieť v celom outfite.

Svadba či romantická večera?

Posledný model je naozaj veľa elegantný a sviatočný, a iste by ste v ňom zabodovali ako hosť na kamarátkinej svadbe či u vášho partnera, ak máte pred sebou dôležitú večeru. Hlavnú úlohu tentoraz zohrávajú asymetrické lososové šaty, ktoré som skombinovala s vysokými lodičkami v nude tóne, perlami a visiacimi náušnicami. Výsledok je vo farebnej kombinácii svetlo ružovej a lososovej.

Zdroj: www.polyvore.com , www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.