Puma a jej legenda sa vracia: Rider sú späť

Puma a jej legenda sa vracia: Rider sú späť

9. decembra 2019, Puma, Rider, tenisky, Future Rider, Style Rider, Puma Future Rider, Puma Style Rider

Sponzorovanej odkazy:

Ikonické bežecké topánky Fast Rider z 80. rokov sa vracajú do ulíc v hravých a žiarivých farbách. Kultové retro, kde sa spojil bežecký štýl streetwear, znovu dominuje móde v podobe novej generácie modelov topánok Future Rider a Style Rider.

Puma Future Rider

Puma Future Rider

Future Rider

Verzia Future Rider Ride on v kombinácii jasnej červenej s neónovo zelenou a tmavo modrou je vyrobená z priedušného nylonu so zamatovými detailmi. Značka Puma pre väčšie pohodlie topánky vyvinula špeciálnu vzorovanú podrážku a technológiu Riderfoam pre vysoké odpruženie. Model si môžete zakúpiť v eshope Queens za 92 €.

style Rider

style Rider

Style Rider

Aj pre ďalší variant Style Rider Ride on PUMA zlúčila to najlepšie z minulosti a súčasnosti: ikonickú siluetu, novo vyvinutú technológiu Riderfoam, vysokú podrážku z materiálu IMEVA semišové materiály a žiarivé farby. Model dostanete na Queens za 104 €.

Predstavená bola táto cool verzia legendárnych športových topánok Rider na streetstyle festivale Sole DXB, ktorý sa konal od 5. decembra v Dubaji a zúčastňuje sa ho aj Puma ambasádor Ben Cristovao. V Česku budú tenisky predstavené v rámci špeciálnej kampane oslovujúca mladú generáciu Z, a to celé sprevádza aj špeciálny event v spolupráci s Footshop 11. decembra 2019 vo Vnitroblocku na Prahe 7.

Variant Future Rider bude dostupný vo Queens, Footshop, Freshlabels, Top4Lifestyle, shoose od 5. decembra 2019. Style Rider bude k dostaniu vo Queens, Footshop, Vemzu a Espace Sport.

Zdroj foto: Puma, Queens

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.