Páči sa Vám sieťovka z bambusu, alebo lentikulárne karty? Aj to sú vianočné darčeky!

Páči sa Vám sieťovka z bambusu, alebo lentikulárne karty? Aj to sú vianočné darčeky!

7. decembra 2019, Vianoce, darčeky, originálne darčeky, sieťovka

Sponzorovanej odkazy:

Knihy, kozmetika, elektronika – to sú vianočné stálice, ktorými vo väčšine prípadov nič nepokazíte. Ak si však obdarovaní potrpia na originalitu a radi ich pod stromčekom naozaj prekvapíte, potom je na čase pri výbere darčekov zabrúsiť do nových, neprebádaných vôd. Aké originálne darčeky sú hitom tento rok?

Sieťovka ako hit číslo jedna

Obrovský comeback oslavuje v tomto roku sieťovka, ktorú teraz veľa ľudí opäť hrdo nosí. Tento rýdzo český výrobok, ktorý vznikol už v roku 1926, tento rok znovu ožíva a navyše sa dočkal aj obmeny. Okrem bavlnenej varianty sa tento rok objavila aj verzia z bambusu. "Sieťovka z bambusového vlákna je úplná revolučná novinka. Vlákno je super pevné a dokáže sa roztiahnuť do obrovských rozmerov. Výhodou bambusu oproti bavlne je, že bambus nepotrebuje toľko vody, samotná rastlina veľmi rýchlo rastie. Pri výrobe sa nepoužívajú pesticídy a vlákno je antibakteriálne, "hovorí majiteľka značky Česká sieťovka Karolína Pechová.

Karty na pamäť

Že vám pojem lentikulárne pamäťové karty nič nehovorí? Tento cudzí výraz označuje unikátnu pomôcku na ovládnutie angličtiny. Vytvoril ju špecialista na pamäť a zrýchlené učenie Libor Činka a zoženiete ich za 28 €. "Pomocou unikátnych pamäťových metód a pohyblivých ilustrácií si človek zapamätá anglické slovíčka sedemkrát rýchlejšie. LentiCool karty sú výnimočné tým, že naučia aj správnu výslovnosť od rodených hovorcov. Stačí k tomu smartfón, ktorý človek namieri na kartu a ona prehovorí, "približuje svoj nápad tvorca.

Darujte zdravie

Obľúbeným darčekom nielen pre babičky a deduškov sú doplnky stravy. Gemioptal Herbal pôsobí priaznivo na zrak, kardiovaskulárny systém, nervovú sústavu, hladinu glukózy v krvi a tiež na kĺby a chrupavky. "Liek Gemioptal Herbal je úplne prírodným doplnkom stravy, ktorý bol vyvinutý na našej očnej klinike. Obsahuje byliny používané už starou čínskou medicínou pre ich blahodarný účinok na zrak. Vyvážená kompozícia bylín a super potravín pomáha k udržaniu dobrého zraku, "opisuje prípravok prednosta siete očných kliník Gemini Pavel Stodůlka.

Foto: Pearmedia

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii vianočné darčeky 2011.