Pura Vida: nové šaty, kabáty a tričká

Pura Vida: nové šaty, kabáty a tričká

8. decembra 2019, Pura Vida, nová kolekcia, šaty, kabáty, tričká, jeseň, zima

Sponzorovanej odkazy:

Mladá česká odevná značka Pura Vida, ktorá vyrába ikonické farebné legíny a ďalšie voľnočasové a športové oblečenie pre ženy, predstavuje v kolekcii jeseň / zima 2019 nové šaty, kabáty a tričká s dlhým rukávom. Produkty značky Pura Vida šijú výhradne české krajčírky a je možné ich zakúpiť na e-shope, alebo v showroome Pura Vida v Brne.

Jeseň a zima 2019

Novinkou v jesennej kolekcii sú dámske šaty Fufu s dlhým rukávom z príjemného materiálu bavlna / micromodal / elastan v okrovej, koralovej, ružovej, bielej a čiernej farbe. "Naše zákazníčky a fanúšičky už naše legíny nosia nielen na šport, ale aj do mesta či do práce. Preto sme do novej kolekcie zaradili aj ďalšie módne kúsky, ktoré ich outfit skvele doplnia: šaty s dlhým rukávom v rôznych žiarivých farbách, ktoré budú svoje majiteľky nielen zahrievať, ale tiež rozveseľovať až do jari, "opisuje autorka všetkých designov Petra Bartoňková vystupujúca pod umeleckým pseudonymom Petruccya.

Tričká s dlhým rukávom

Ako ideálny farebný doplnok k legínam sa v ponuke objavujú tiež dva nové modely tričiek s dlhým rukávom – dámske športové tričko s dlhým rukávom PURA VIDA z príjemného materiálu (bavlna, micromodal, elastan) v čiernej, koralovej a okrovej farbe a dámske športové tričko s dlhým rukávom VIVA LA VIDA z príjemného materiálu (bavlna, elastan, sieťotlač) v malinovej, neónovo oranžovej a tyrkysovej farbe v unisize veľkosti a tlačeným logom VIVA LA VIDA na chrbte.

„Hľadali sme strih, ktorý bude sedieť malým aj veľkým dievčatám, a materiál, ktorý bude príjemný na nosenie aj cvičenie, nebude sa vyťahovať a dostanete ich v jasných farbách,“ opisuje Petruccya a dodáva: „Tričko VIVA LA VIDA je pre tých, ktorí radšej cvičia v bavlne, než v špeciálnych športových materiáloch. “

Novinkou v jesennej kolekcii sú tiež jesenné kabáty v slušnom strihu so srdcom Pura Vida na srdci v hnedej, zelenej a ružovej variante.

Zdroj foto: Pura Vida

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.