Svadobné šaty pre rok 2011!

Svadobné šaty pre rok 2011!

22. júna 2011, šaty bez ramienok, minišaty, dlhé šaty, svadobné šaty, jar / leto 2011, svadba, svadobné doplnky, champagne, rukavičky, čelenky, klobúky, závoj

Sponzorovanej odkazy:

A je to tu! Ľuďmi najobľúbenejšie obdobie na organizovanie svadieb. Nádherné počasie, rozkvitnuté záhrady a dobrá nálada. Ak sa do toho tento rok chystáte tresnúť práve vy, zbystrite, pretože svadobné šaty sú na svadbe snáď tou najdôležitejšou vecou a trendy pre tento rok sú veľmi lahodné.

Aký strih?

A vezmeme to pekne od podlahy. Už pár rokov sú v móde šaty bez ramienok a svadobné šaty 2011 nebudú výnimkou. Tento strih je veľmi vkusný a ženy decentne odhalí. Dajte si ale pozor! Šaty bez ramienok sú veľký kríž, pretože nepristanú len tak každej. Je potreba všetko podrobne vyskúšať a skonzultovať s odborníkmi alebo s vašimi kamarátkami. Dĺžke tento rok vládnu veľmi, veľmi dlhé šaty. Ideálne sú také, ktoré zakrývajú špičky vašich črievičiek a vôbec najideálnejšie sú tie, pod ktorými nie sú vidieť ani topánky vašich svedkov, ktorí pôjdu za vami. Ak ste si lámali hlavu nad tým, či šaty úzke alebo široké, teraz už nemusíte! V móde sú oba strihy. Keby ste sa predsa len nemohli rozhodnúť, veľmi lákavé sú šaty, ktoré sa rozširujú až od polovice stehien. Tento rok sa vyvarujte nevkusným minišatám a lacným výstrihom.

Akú farbu?

Aj v roku 2011 bude svadobným šatám vládnuť typická biela farba. Aj keď má veľa protivníkov, dúfajme, že nikdy z tohto štýlu nevymizne. Druhou najobľúbenejšou farbou, pre nevestu, pre najkrajší deň v roku je farba slonovej kosti, ktorá pôsobí romanticky a starobylo. Krásne sú tiež farby champagne, odtiene béžovejzlatej. V posledných rokoch sa na svadobnú scénu dostáva aj dievčenská farba ružová. Nevesty sa ale nebudú musieť hanbiť ani za zelené či modré šaty, ktoré sú tento rok v móde. Dá sa snáď povedať, že svadobné šaty sa nosia vo všetkých farbách okrem teda čiernej, ktorá by bola pre tento deň veľmi depresívna.

A čo doplnky?

Svadobné šaty by neboli svadobnými šatami, keby nebolo ich doplnkov. Ku každému strihu a farbe sa hodia iné svadobné doplnky, takže to skúsim trochu upresniť. Veľkým prímom býval vždy závoj. Keďže je to ale symbol nepoškvrnenosti a panenstva, nevesty namiesto neho volia skôr kvetiny, korunky či čelenky do vlasov. Tento rok pofrčia aj rukavičky a decentné vejáre. Boomom jarnej a letnej sezóny 2011 sú klobúky a klobúčiky, a to ako na svadbách, tak aj mimo nich. A keby vám predsa len táto široká škála doplnkov nestačila, môžete si zaobstarať netradičnú svadobnú kabelku.

Zdroje: www.houseofbrides.com www.promgirl.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii ostatné.