Kurátor store: novinky českých dizajnérov

Kurátor store: novinky českých dizajnérov

23. novembra 2019, Kurátor Store, designer, návrhár, kabelky, módne doplnky, odevy, poppetky Patrick Poppet

Sponzorovanej odkazy:

Pondelok, 11-ty november bol dňom, od kedy v obchode Kurátor, kúsok od Národného divadla v Prahe, nájdete veľa noviniek od českých dizajnérov.

Poppetky (rozumejte kabelky) tu predstaví Lucie Kalousová, tvoriaca pod značkou Patrick Poppet. Víťaz VAN GRAAF Junior Talent 2018, dizajnér Martin Kohout si exkluzívne pre kurátorov prichystal jesenno-zimnú mini edíciu odevov. Do predaja je tiež znovu zaradená značka odevov Belka výtvarníčky Martiny Malé a značka Musa si pre nadchádzajúce zimné obdobie pripravila prešívané kabáty.

Kurátor Store

Kurátor je priestor pre módu, dizajn, dobré a krásne veci v samom centre Prahy, miesto, ktoré sa pohybuje na hrane medzi galériou a obchodom. Asi najvýstižnejšie ho možno pomenovať ako „Obchod s kurátorskou činnosťou“.

Tie najobľúbenejšie poppetky z Black Diamond Collection od Patrick Poppet tu preto nesmú chýbať. Zákazníci si ich môžu prísť pozrieť, ohmatať a samozrejme zakúpiť, napríklad ako vianočný darček alebo len tak pre seba. To isté samozrejme platí aj pre tvorbu ostatných dizajnérov.

Patrick Poppet

Za značkou Patrick Poppet stojí dizajnérka Lucie Kalousová, ktorá pracuje len s tými najkvalitnejšími usňami a komponentmi z Čiech a Talianska. Inšpiráciou k vytvoreniu prvej autorskej kolekcie s názvom Black Diamond Collection sa stal čierny diamant a jeho dokonalé tvary. V Kurátor nájdete splietanú poppetku Patriciu, stredne veľkú poppetku cez rameno a do ruky Joy a veľkú unisex poppetku Hope.

Posledné dve spomínané sú vyrobené v kombinácii hladkej usne a usne s chlpom v čiernej farbe a dopĺňajú ich zlaté komponenty a zlatá podšívka s logami.

Dizajnér Martin Kohout

Martin Kohout je taký návrhársky samouk. Bude mať v Kurátor svoju vôbec prvú komerčnú premiéru. Od dnešného dňa je teda naozaj sa na čo tešiť. Až do Vianoc budú v Kurátor postupne pribúdať ďalšie novinky, ako z oblasti módy, šperkov a doplnkov, tak aj drobností ako je napríklad kozmetika alebo sviečky. Kurátor nájdete na adrese Karoliny Svetlé 1035/17 v Prahe 1. Viac informácií sa dozviete na weboch Kurator.cz a Patrickpoppet­.cz .

Zdroj foto: Kurátor Store

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.