Kontaktné šošovky nielen na leto

Kontaktné šošovky nielen na leto

30. júna 2011, jednodenné kontaktné šošovky, mesačné kontaktné šošovky, farebné šošovky, crazy šošovky, tórické šošovky, kontaktné šošovky, kontaktné šošovky e-shop, kontaktné šošovky Johnson & Johnson, kontaktné šošovky Ciba Vision, kontaktné šošovky Cooper Vision

Sponzorovanej odkazy:

Kontaktné šošovky sú jednou z moderných zdravotných pomôcok, bez ktorej by si dnes veľa ľudí, medzi ktorých patrím aj ja, nedokázali svoj ​​každodenný život už predstaviť. Prinášajú nám komfort, ktorý s okuliarmi, ktoré sa v zime zarosia zakaždým, keď prídete z vonku do teplej miestnosti, či v lete, keď si chcete užívať športu a vodných radovánok, len ťažko nájdete. Ja osobne siaham po okuliaroch už len veľmi zriedka. Ten, kto raz kontaktné šošovky skúsil, sa ich už len ťažko vzdá.

Ak však stále nad nosením kontaktných šošoviek váhate napríklad preto, že si myslíte, že by ste mali problémy s aplikáciou, nie je nič jednoduchšie, než to vyskúšať a verte mi, že po pár (a to doslova) pokusoch už pre vás aplikácia kontaktných šošoviek bude hračka . Navyše Vám naozaj dovolia venovať sa akejkoľvek činnosti, pri ktorej by Vám okuliare prekážali, či už sú to rôzne športy či napríklad teraz v lete kúpanie a šantenie vo vode, nehovoriac o slnečných okuliaroch, pri výbere ktorých sa nemusíte s šošovkami obmedzovať už len na tie dioptrické. Ďalšou výhodou kontaktných šošoviek je, že nie sú vidieť, teda nikto nevie, že ste krátko ani ďalekozrakí a ak Vám okuliare vadia kvôli vzhľadu, sú šošovky tou najlepšou voľbou. Ak hovoríme o vzhľade, nemusíte sa len nevyhnutne obmedzovať na číre kontaktné šošovky, ale môžete si zaobstarať aj tie farebné a byť tak každý deň trochu iní. Či už budete chcieť len zvýrazniť prirodzenú farbu svojich očí, alebo ju kompletne zmeniť, či vyskúšať bláznivé kontaktné šošovky neobvyklých farieb či s obrázkami, ktoré využijete na party apod. Farebné šošovky potom môžu zakúpiť aj tí, ktorí zdravotné problémy s očami nemajú, pretože sa vyrábajú skôr tie nedioptrické.

Druhy kontaktných šošoviek

Existujú rôzne druhy kontaktných šošoviek, ktoré sa väčšinou odlišujú podľa doby, po ktorú ich môžeme používať. Môžete si tak vybrať jednodenné kontaktné šošovky , ktoré sú vzhľadom na to, že ich meníme každý deň najbezpečnejšie a pre oko najzdravšie, pretože nemajú čas na to, aby sa na nich usadzovali nečistoty apod. Bývajú však aj najdrahšie. Ďalej existujú aj dvojtýždňové šošovky či mesačné kontaktné šošovky , u ktorých by ste mali zvlášť dbať na to, aby ste neprekračovali odporúčanú dobu použiteľnosti.

Krátkozrakosť a ďalekozrakosť môže byť často sprevádzaná aj astigmatizmom a na odstránenie tejto chyby existujú tzv tórické šošovky , ktoré vyrovnávajú nepresnosti Vašej rohovky, aby sa svetelné lúče vo Vašom oku stretávali v jednom bode ako majú a vy tak nevideli rozmazane.

Johnson & Johnson

Kontaktné šošovky Johnson & Johnson patria medzi jedny z najpredávanejších na svete, a to vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam, ako je mimoriadna priepustnosť kyslíka, špičková optická kvalita a unikátne výrobný postup, ktoré Vám zaručí maximálne pohodlie pri ich nosení. Navyše všetky kontaktné šošovky Johnson & Johnson obsahujú UV filter, ktorý Vaše oči ochráni pred UV žiarením.

Ciba Vision

CIBA VISION už viac ako dvadsať rokov pracuje na tom, aby Vám poskytovala, čo najvyššiu mieru komfortu, a to i s očnou chorobou a keďže je Ciba Vision súčasťou koncernu švajčiarskej firmy Novartis, ktorý vznikol zlúčením dvoch farmaceutických gigantov Sandoz a CIBA Geigy a stále sa sústreďuje na výskum vývoja kontaktných šošoviek môžete si byť istí, kontaktné šošovky Ciba Vision disponujú tou najvyššou kvalitou.

Cooper Vision

Trpíte astigmatizmom? Potom sú pre Vás kontaktné šošovky Cooper Vision to najlepšie, čo môžete mať. Cooper Vision je jednička na svete vo výrobe torických šošoviek, a to všetko za priaznivú cenu.

Zdroj: http://www.profi-oci.cz/ , Jupiterimages / Goodshot / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.