Minimum na maximum: aj pre herečky Andreu Růžičkovú a Mariku Šoposkú

Minimum na maximum: aj pre herečky Andreu Růžičkovú a Mariku Šoposkú

8. novembra 2019, Minimalista, showroom, udržateľnosť

Sponzorovanej odkazy:

O tom, že minimalizmus nie je len aktuálnym výstrelkom a trendom, ktorý časom vyprchá, vás skúsi presvedčiť módny obchod minimalista. Vo svojom karlínskom showroome pred nedávnom predstavil novú kolekciu nesúcu sa v duchu udržateľnosti, kvality a osobitosti. Túto udalosť si nenechali ujsť ani herečky Andrea Růžičková a Marika Šoposká.

Celebrity a minimalista

Otvorenie showroomu minimalista si nenechali ujsť ani známe tváre. Niektoré z nich, ako napríklad herečka a fotografka Andrea Růžičková, však tento obchod zaznamenali už skôr a pozvánka na otvorenie ich tak milo prekvapila. „U Minimalistu som svojmu mužovi kúpila peňaženku, a potom mi prišla pozvánka na otvorenie showroomu, a to som nemohla odmietnuť, pretože už vtedy ma zaujalo oveľa viac vecí a navyše veľmi rada podporujem udržateľnú módu,“ hovorí Andrea Růžičková. „Mám rada jednoduché, jednofarebné modely a prepracované detaily, ktoré skvele podčiarknu ženskú líniu,“ dopĺňa.

Sila jednoduchosti

Ako už samotný názov showroomu a e-shopu prezrádza, hlavnou myšlienkou je tu minimalizmus. Ten sa však netýka len designov jednotlivých odevov, ale aj ich výroby a zmyslu. Zakladateľka obchodu, Martina Strnadová, verí, že k životnému prostrediu a zároveň aj ľuďom, ktorí oblečenie tvoria, môžeme pristupovať s rešpektom a patrične ich oceniť. Ekológia a udržateľnosť sú tak spájajúcim prvkom všetkých ponúkaných doplnkov aj kúskov oblečenia. Samotný dizajn však samozrejme nestojí v pozadí. Nájsť tu môžeme veľmi jednoduché, ale aj sofistikovane spracované kúsky, ktoré dajú svojej nositeľke vyniknúť a podčiarknu jej osobnosť. "Chceme z obchodu minimalista vytvoriť miesto, kam sa budú zákazníci radi vracať a kde je nakupovanie príjemným zážitkom. Prvotriedny zákaznícky servis je pre nás prioritou, vždy sa snažíme zákazníkom vyjsť v ústrety, "hovorí zakladateľka a duša obchodu.

Foto: minimalista

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.