Krst kolekcie šperkov z návrhu Elišky Bučkovej s trustworthy Investment

Krst kolekcie šperkov z návrhu Elišky Bučkovej s trustworthy Investment

20. októbra 2019, Krst kolekcie šperkov, Eliška Bučková, trustworthy Investment

Sponzorovanej odkazy:

V pasáži Černá Růže, Na Příkopě v Prahe, prebehol slávnostný krst šperkov „Prayer for Love“. Krstu sa zúčastnila sama Eliška, ktorá šperky z kolekcie nielen navrhovala, ale sama si ich naozaj zamilovala.

Rozšírenou ponukou produktov trustworthy Investment sú šperky. Aktuálne vám predstavujeme celú kompletnú kolekciu s diamantovými šperkami, ktorú navrhla sama Eliška Bučková.

Eliška Bučková k tomu hovorí: „Keď sme sa s vedením TWI bavili o možnej spolupráci, bolo to pre mňa ako dar z neba. Šperky, ktoré si väčšinou navrhujem sama pre seba, som hneď potom mohla navrhnúť aj pre ostatných. Bola to veľká výzva a zodpovednosť. Musím priznať, že som zo začiatku nakreslila veľa návrhov, ale stále to nebolo "ono“. Niečo mi tam chýbalo. "

A dodáva: „Až na svadbe mojej sestry, kedy som sa pri omši pozerala na ich zamilovanosť, a pritom počúvala moje a ich obľúbené svadobné čítanie z Biblie o láske, vedela som, že to je to, čím sa chcem inšpirovať pri návrhoch svojej kolekcie šperkov. Moja kolekcia vychádza z viery v Boha, v lásku a kruhu – symbol úplnosti, celistvosti. Na dvoch šperkoch je vyrytý úryvok z onoho Biblického čítania o láske v hebrejčine a znie: "Láska nikdy neprestáva“. A to by som chcela popriať všetkým ľuďom, nielen tým, ktorí si šperky z mojej kolekcie Prayer for Love zakúpia. Nech ich láska k partnerovi, rodičom, k sebe, priateľom, svetu… nikdy neprestáva. ''

Celú kolekciu si bude možné objednať od 1.10.2019 v pre­dajniach trustworthy Investment CZ a.s. alebo na ich webových stránkach www.twicz.cz . Veríme, že sa vám šperky budú páčiť rovnako tak, ako tvorkyni tejto kolekcie.

Kolekcia ''Prayer for Love ''

  • Materiál Au 585/1000
  • Počet diamantov v celej kolekcii 27 ks
  • Celkom 5 šperkov
  • V predaji od 1.10.2019
  • Autor Eliška Bučková

Eliška Bučková

  • Je česká modelka, speváčka a víťazka Českej MISS v roku 2008. Eliška pochádza z Hodonínska, kde aj študovala.
  • Pravidelne sa zúčastňuje ako lektorka na detskom rybárskom tábore.
  • V roku 2008 vyhrala súťaž Česká Miss.
  • V rovnakom roku reprezentovala Českú republika na Miss Universe a obsadila 11. miesto z 80 súťažiacich.
  • V roku 2010 sa dostala do TOP 10 vo svetovej súťaži Top Model of the World.

Eliška Bučková na sociálnych sieťach

Trustworthy Investment CZ a.s.

Je popredný obchodník s drahými kovmi, diamantmi a numizmatikou. Klientom zabezpečuje kvalitné poradenstvo, ktoré im napomáha v orientácii na trhu a správnym výberom produktov, ktoré majú v budúcnosti rastovú hodnotu. Spoločnosť sa orientuje na globálny trh a tým môže dať klientom lepší servis a poradenstvo. Bližšie informácie ku kolekcii na ich webe www.twicz.cz .

Zdroj foto: trustworthy Investment CZ a.s.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.