Calzedonia Legshow 2019: Móda začína od nôh

Calzedonia Legshow 2019: Móda začína od nôh

18. októbra 2019, Pančuchy, pančucháče, Calzedonia Legshow 2019, Calzedonia, Legshow 2019

Sponzorovanej odkazy:

V utorok 8. októbra 2019 sa v talianskom meste Verona uskutočnil dlho očakávaný druhý ročník podujatia Calzedonia LegShow. Prehliadka sa uskutočnila v deň, keď sa pripomína 60. výročie od vynálezu pančuchových nohavíc.

A tak celá show a prehliadka oslávila tento kus oblečenia nielen ako obyčajný doplnok, ale ako skutočnú hviezdu ženského šatníka – vec, ktorá dokáže pozdvihnúť aj ten najobyčajnejší štýl.

Legshow 2019

LegShow 2019 Hotel Edition sa konala v centrále značky Calzedonia. Prehliadkové mólo predstavovalo kráľovský vchod do Grand Hotela, ktorý ponúkol pohľad na rad izieb, ktorých dvere sa otvárali v hre svetiel a tieňov. Bolo k videniu rad rôznych scén, ktoré sa menili v rytme kolekcie Calzedonia pre sezónu jeseň / zima 2019–2020.

A čo môžete v novej sezóne čakať?

  • Nech žije Logomania! – Tešte sa na pančuchové nohavice posiate písmenami a symbolmi, maximalistickým logami CLZ alebo „písmenkový reliéf“ grafického efektu dentelle.
  • Metalické lesky – Odvážnejšie dámy, ktoré si zvolia pančuchové nohavice s metalicky lesklým povrchom, sa musia pripraviť na to, že na seba strhnú všetky pohľady v okolí. Pančuchové nohavice a legíny sa stávajú oslnivými zbraňami zvádzania, ktoré pozdvihnú akýkoľvek, aj ten najviac minimalistický outfit.
  • Vzory, vzory a zase vzory – Vzory hrajú kľúčovú úlohu v kreatívnej expresii tejto kolekcie. Medzi hviezdy kolekcie patria nepochybne vzory v štýle britskej tradície – napríklad kohútia stopa, kosoštvorcový vzor Argyle alebo oxfordský prúžok.
  • Pohodlie, teplo a luxus – Teplé a pohodlné varianty kašmíru kráčajú ruka v ruke s trblietavou rebrovanou štruktúrou v rôznych odtieňoch červenej. Stačí sa do nich len zababušiť…

Kto si show nenechal ujsť?

Prehliadku sledoval hviezdne obsadený prvý rad plný celebrít – objavila sa v ňom napríklad maďarská super modelka Barbara Palvin, bývalá tvár plavkových kolekcií Calzedonia a predná influencerka s rekordným počtom followerov na globálnej sociálnej scéne. Hlavným hosťom show bola Chiara Ferragni, ktorá je veľvyslankyňou značky na digitálnej mediálnej scéne už niekoľko sezón.

Svoje zastúpenie malo aj Česko

Medzi hosťami boli aj zástupcovia Českej republiky a Slovenska. Najnovšie trendy si prišli pozrieť Nikol Švantnerová, Karolína Mališová, Zorka Hejdová, Soňa Skoncová, Renata Langmannová, Jitka Nováčková a Jana Mutňanská.

Digi akcie Logomania

Vzhľadom k „hotelovej“ atmosfére módna show prebiehala súčasne s akciou digitálnych aktivácii zameraných na posilnenie makro logo trendu kolekcie Logomania.

Vizážisti Mac Cosmetics

Na módnej prehliadke spolupracoval tím vizážistov značky Mac Cosmetics, ktorý sa pod vedením Michele Magnani postaral o make-up. Vlasového stylingu sa ujala značka Cotril na čele s vlasovým expertom Giovanni Iovine.

Zdroj foto: Calzedonia

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.