Mango kolekcia jar 2011

Mango kolekcia jar 2011

18. júna 2011, Mango, Mango kolekcia jar 2011, HE by Mango, Scarlett Johansson, Mango oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Mango jarná kolekcia 2011 je pestrá a tvorivá. Zároveň drží krok s najnovšími módnymi trendmi – k videniu sú tak prevažne košele, kvetované vzory, dlhé sukne a opasky oviazané ležérne pod prsiami. Značka Mango nezabúda ani na pánov. HE by Mango sľubuje atraktívne kúsky pre každého moderného muža.

Tvárou značky je opäť pôvabná Scarlett Johansson. Reklamná kampaň pre sezónu jar/ leto 2011 je naozaj vydarená.

Vzory a výrazné retro

Šaty Mango žiaria farbami i vzormi. Obľúbené sú drobné bodky aj veľké kolieska. Nechýbajú ani retro potlače. Na pultoch sa často stretávame so slim-fit šatami alebo lose-fit šatami (posledné na obrázku) s výstrihom ku krku.

Kvietkovaná sezóna

Fakt, že sa vrátili do módy kvetované šaty musel zaznamenať snáď každý. Nechýbajú v kolekcii žiadnej značky a strihom vytvárajú postavu bábiky z rozprávky – korzetový vrch a naberaná sukienka alebo drobné volániky a áčkový strih rozviatej sukne. Šaty je vhodné doplniť menším opaskom.

Výrazné blúzky a topy

Inak tomu nie je pri letných blúzkach. Vzdušné topíky a blúzky zdobia prevažne pestré vzory. A aká je teda ideálna kombinácia? Toto leto budete in vo farebnej blúzke zastrčenej do krátkych šortiek previazaných tenkým opaskom.

Sukničky Mango 2011

Mango kolekcia jar 2011 sa drží módnych trendov, a preto v jej ponuke nájdeme na letnú sezónu 2011 sukne dlhé až po zem, sukne áčkového strihu, alebo čoraz populárnejšie sukne s postrannými vreckami.

Pohodlne, ležérne, štýlovo – Mango pre mužov

Muži môžu vkĺznuť do pohodlných, ale elegantných kraťasov alebo si vychutnávať štýlovosť dobre padnúcou košeľou, navrhnutou pre letnú sezónu 2011. Tak milé dámy a páni, Mango oblečenie 2011 by určite nemalo chýbať vo vašom šatníku.

zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.