Čo má spoločné my.pled a Gábina Partyšová? Novú kolekciu!

Čo má spoločné my.pled a Gábina Partyšová? Novú kolekciu!

22. októbra 2019, my.pled, cestovné koberčeky, pléd, Gábina Partyšová, česká tvorba

Sponzorovanej odkazy:

Zababušiť sa v chladnejšom ročnom období do niečoho hrejivého a príjemného, to je jedna z vecí, bez ktorej sa mnohé z nás na jeseň skrátka nezaobídu. Okrem nákrčníkov, šálov a šatiek je ďalšou možnosťou pléd. Tomuto veľmi módnemu doplnku sa výhradne venuje značka my.pled, ktorá sa tak radí medzi „tartanové experimenty“ a vytvára skutočne prepracované modely. Pred nedávnom predstavila kolekciu pre jeseň 2019 a jej tvárou je obľúbená moderátorka Gábina Partyšová.

V znamení prvotriednych materiálov

Nová kolekcia značky my.pled, ktorú vytvorila Kateřina Urban Samková, spolumajiteľka značky, spoločne s módnym dizajnérom Janom Simr, púta pozornosť detailmi, kvalitnými materiálmi a novými strihmi. "Táto kolekcia sa vyznačuje predovšetkým precíznym výberom materiálov. Našli sme odvahu pracovať aj so špičkovými značkami ako je Loro Piano, Missoni či Piagneza. Ale nielen tieto zvučné mená robia kvalitu. Pre túto jeseň sme sa pohrali s mnohými detailmi ako je lemovanie pravou kožou či nový spôsob úchytu plédu, "hovorí Kateřina Urban Samková.

Pléd na tisíc spôsobov

Jedna z výhod plédu spočíva v tom, že sa do nich môžeme zabaliť na mnoho rôznych spôsobov. Môžeme ich konce nechať voľne visieť od ramien dolu, alebo ich rôzne obmotať okolo ramien. Ďalšie spôsoby nosenia potom prináša nový prvok, ktorý sa objavuje v aktuálnej kolekcii my.pled – prepojenie predných cípov nenápadnými cvokmi. Vďaka nim je možné pléd nosiť aj ako šál okolo krku, alebo z neho vytvoriť kapucňu pre prípad nepriaznivého počasia. Ďalšou možnosťou je aj pripnúť jeden, alebo oba cípy za krkom.

Svetrové plédy: aktuálny hit

Ešte ste kúzlu plédov nepodľahli? Je na čase to napraviť! Výber je neuveriteľne pestrý, a to ako čo sa týka materiálov, tak aj farieb. "Doplnenie kolekcie o rad svetrových plédov, ktoré sú veľmi žiadané medzi klientkami, pretože sú praktické, elegantné a celoročne nositeľné. Tento rok sme dali prednosť jednoduchosti a sústredili sme sa na výber zaujímavých farieb, ako sú trendová horčicovo žltá či fľaškovo zelená. Ale nezabudli sme ani na klasiku napríklad svetlo ružovú, ktorá každú ženu urobí jemnou princeznou, "dodáva Katarína. Novú kolekciu dostanete na e-shope www.mypled.com , alebo si ju môžete zaobstarať priamo v showroome my.pled.

Foto: my.pled

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.