Detaily sú dôležité: aj na jeseň

Detaily sú dôležité: aj na jeseň

25. septembra 2019, doplnky, jeseň, topánky, klobúk, batoh, kabelka

Sponzorovanej odkazy:

Premýšľate, ako svoj jesenný outfit posunúť ešte o level vyššie? Potom vedzte, že doplnky budú tými správnymi pomocníkmi. S ich prispením váš look získa šmrnc a odlíši vás tak od ostatných. V novej sezóne praje doplnkom originalita aj farby. Nebojte sa okoreniť trochu jednotvárne jesenné outfity trendovým klobúkom, šatkou či nevšednou kabelkou.

Hit jesene: batohy

Mnoho žien nedá dopustiť na kabelku a každú sezónu si radi robíme radosť novým kúskom. Tento rok ale tento doplnok strieda o niečo praktickejší a nemenej štýlový trend – batôžky. Zabudnite na športovo vyzerajúce batohy, tento rok sa nosia kožené batohy v jesenných tónoch, ako je hnedá, smotanová, béžová alebo červená či oranžová. Môžete ich nosiť ako na prechádzky, tak aj do práce alebo do kaviarne. Patria skrátka k rovnocenným kabelkám a možno si ich pre ich pohodlnosť obľúbite tiež.

Topánky do dažďa

Letné sandále už sú dávno v skriniach a čakajú na budúcu sezónu, a tak je čas na novú obuv. Správnou voľbou budú napríklad členkové topánky a perforovaným povrchom, ktorý je aktuálnym trendom. Čo sa týka materiálov, vaše nohy ocenia kožu, ktorá je síce na starostlivosť trochu náročnejšia, ale jednak skvele vyzerá, a jednak vám starostlivosť oplatia dlhou životnosťou.

Klobúk alebo šál?

Chce to trochu odvahy, ale stojí to za to. Klobúky vyzerajú dokonale a do jesenného počasia sú ako stvorené. Zvoliť môžete klasické fedory, trendové klobúky s dlhším lemom, ale tiež napríklad baretky pre look á la Francúzka. Hodiť sa budú ku každému kabátiku aj koženej bundičke a zvoliť môžete neutrálnu farbu alebo aj výraznejšie tóny, ktoré pritiahnu pozornosť. To isté platí aj pre šály a šatky, ktorými môžete oživiť jednofarebný outfit. Experimentovať môžete aj s ich viazaním, možností je celý rad. Práve tieto doplnky majú aj svoju praktickú funkciu, keď vás ochránia pred jesennými mrazíkmi, ale aj vetrom a dažďom.

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky.